Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van kisgyermekednek interaktív...

Van kisgyermekednek interaktív babája? Mi a véleményed róla? Megéri megvenni, mondjuk egy 3 évesnek aki imád babázni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 24. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mi kislányainknak van. Amíg újdonság volt többször játszottak vele, de ahogy telt-múlt az idő (néhány hét) úgy láttam hogy a sima, egyszerű babákkal többet játszottak.

Szóval, szerintem ennyit nem ér.

2015. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bella169 ***** válasza:

Én már nem emlékszem pontosan mennyi idős voltam mikor kaptam, de imádtam vele játszani.

Nekem az evős, ivós,kakilós, pisilős, sírós változata volt. Annyit tömte a babát, hogy pisiljen meg kakiljon, hogy anyum végül megelégelte és nem babyborn pelust vett a játékboltban, hanem vett egy nagy csomag koraszülött pelust valamelyik drogériában.

A baba azóta is el van téve. a kislányom fogja megkapni. Még csak 5 hetes ugyan de jó lesz pár év múlva elővenni neki.

Szerintem jó játék. Jól lehet vele szerep játékozni (főleg ha valaki szeret babázni) A szerepjáték meg nagyon fontos, és hasznos. Én tuti vennék a lányomnak ha nem lenne már egy itthon.

2015. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányom és fiam is van, mindketten szívesen babáztak. Nekem az a tapasztalatom, hogy a sima csecsemőbabával ugyanilyen jól, ha nem jobban eljátszottak, pl azt még igaziból is meg lehetett fürdetni stb, tutira nem ment tönkre egy kis nyúzbálástól.

Arról nem is beszélve, hogy nem feltétlenül jó ám, ha minden funkció ott van tetten érhetően, mert akkor mi marad a fantáziának? Pont az ilyen sokfunkciós babákat hozta fel példának a legutóbbi gyermeklélektan szemináriumon a prof-unk.

Ettől függetlenül nyilván jókat lehet játszani vele, főleg ha a gyerek alapból szívesen babázik. Én a múltkorában pont harmadik szülinapra vettem a keresztlányomnak babát, nem multisat csak "simát" (de minőségit) és hozzá többféle kiegészítőt, pár ruhát, babakocsit, ilyesmiket, hogy több kiegészítője legyen a játékhoz. kb ugyanennyit fizettem. Mióta megkapta mással se játszik :)

2015. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ,sima babát sem szereti a lányom inkább a társast,vagy legot,vagy rajzolni,feladat lapozni.
2015. szept. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!