Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ha a kisgyermekednek...

Anyukák! Ha a kisgyermekednek lecserélted a kiságyát leesésgátlósra, akkor napközben azt beágyazod? Több kérdés lent!

Figyelt kérdés
Napközbenis alszik még ,reggel beágyazzam vagy csak délutánra vagy ne? Másik kérdésem,hogy létezik,hogy ilyen hamar elfogadta? Mndenkitől azt,hallom,hogy hetekig szoktatták, most kaptuk meg az új ágyat 1 órája,de már abban alszik(ő akarta),szó nélkül a saját szobájában. Van valakinek kárpitozott,elbírna engem is szerintetek? Mekkora súlyt bír el? Köszi
2014. jún. 15. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi kb. 2 hónapja tettük be a "nagy" ágyat a szobába, kb. 3 éjszaka volt, amikor nem akart ott aludni, vagy ott feküdt le, de éjjel átkérte magát a rácsosba.

Napközben nehezebb, mert olyankor ki akart jönni, de most már a délutáni alvás is a nagyágyban van:)

Én nem szoktam beágyazni.

2014. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"elbírna engem is szerintetek? Mekkora súlyt bír el?"


Honnan tudnánk? :)

Se azt nem írtad, hogy mekkora és milyen ágyat vetettek (a 90x200-as ágyhoz is lehet leesésgátlót tenni), se azt, hogy te mekkora "darab" vagy! Van olyan ágy, ami "csak" 80 kg-t bír, más meg 130-at.

Ha ágyneműtartós, akkor belül szokott lenni egy kis fecni a teherbírásáról, vagy kérdezd az eladót!

2014. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
írtam,hogy kárpitozott gyerekágy,gondolhatod,hogy ha 120 kg lennék,nem kérdezném meg.50 kg vagyok.
2014. jún. 15. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is kárpitozott az ágy, néha még én is odabújok a déli alváskor a kislányomhoz és elbírálása az ágy, nem is deformálódott el. Én be szoktam ágyazni, csak egy plédet szoktam az egyik végében hajtogatni, az elég a napközbeni alváshoz. Az én kislányomnál is elmaradt a "beszoktatás" szerintem azért nem volt probléma, mert ő is szeretett volna már űj ágyikót és ő is választotta ki, hogy milyen legyen.
2014. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"írtam,hogy kárpitozott gyerekágy"


De nem érted, hogy ez semmit nem mond? Nem minden kárpitozott ágy ugyanolyan minőségű fekvőfelülettel rendelkezik. Viszont egy ágyat se adnak el anélkül, hogy fel ne tüntetnék valahol a teherbírását.

2014. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én annyira szoktam napközben beágyazni, hogy le van takarva ágytakaróval, de alatta ott az ágynemű. Az én kislányom is hamar megszokta, első este mászkált ki, azóta nincs gond. Kivéve, ha nem annyira álmos, mert régen a rácsosnál ilyenkor el volt a plüsseivel, aztán bealudt, most meg inkább kimászkál. Egyszer fogta magát, szépen felkapcsolta a kisvillanyt, elővett egy könyvet és beült az ágyba lapozgatni!
2014. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!