Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig adod kisgyerme...

Hány éves korig adod kisgyermekednek a Vigantolt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még az iskolásomnak is adom. Sőt én is szedem a d vitamint.
2014. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg 1 éves koráig, téli gyerekekenél a köv. nyárig kell.


A lányom mindjárt 2 éves, de továbbra is kapja, és ahogy az első írja, még iskolás korában is fogja, sőt mi is szedjük.


Fontos a D vitamin, és ilyen kevés napsugárzás mellett, nem termelődik elég a szervezetben, még ha megfelelően táplálkozunk, akkor sem. Ráadásul nagyon olcsó is a Vigantol csepp, ez sem lehet indok az elhagyására.

2014. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

minimum 5 éves koráig szeretném neki adni

szintén szedek d vitamint

2014. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekünk a gyerekorvos, védőnő azt javasolja, hogy minél tovább szedje, sőőőt a felnőtteknek is ajánlott.
2014. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek :-).


Én is adom még a 3,5 éves kislányomnak és még sokáip fogom is adni.

Ti melyik fajta D vitamint szeditek? Milyen gyakran? Naponta?

2014. jan. 5. 20:56
 6/12 anonim ***** válasza:
3 éves még mindig kapja,és fogja is még jó darabig szerintem.Szerencsére háziorvosunk,védőnőnk is így gondolja.Sőt nekünk szülőknek is javasolta a szedését..(nekem különösen,mert kismama vagyok)
2014. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: ha már a témánál vagyunk, megkérdezhetném, hogy mennyit adtok a kicsinek? Feltételezem, hogy mind Magyarországon éltek, mi is, ezért összehasonlítanám. Köszönöm!
2014. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Napi 1 cseppet, de néha elfelejtem :-(.


Ti melyik D vitamint szeditek?

2014. jan. 5. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Vigantol cseppett, és többet adok mint 1 csepp. Ált. 2-3-at kap minden este fürdetés után, így nem felejtem el. Régebben olvastam néhány helyen, hogy az 1 csepp valójában nem elég, ráadásul mi sokat vagyunk Észak-Eu-ban, ahol még kevesebb a fény, pláne ilyenkor, ott 4-et kap. A gyerekorvos szerint jó így. Túladagolni meg nagyon nehéz lenne.
2014. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mármint hogy én felnőttként, bocsi :-) Az enyém vmi Highland márka, de én még ezt anno külföldön vettem.
2014. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!