Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam bal fülkagylója...

Kisfiam bal fülkagylója erősen megduzzadt, bepirosodott, eláll a fejétől, mintha megnőtt volna. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Este fürdés, hajmosás után lett ilyen. Azt mondta, nem fáj neki. Másnál is előfordult ilyesmi? Utalhat valami komolyabb bajra? Most fordult elő ilyen először.Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 26. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

beütötte

jelenleg nálunk is ez van, csak fel is repedt. én babám leesett és betötte oldalasan a fejét, a füle felett is be van dagadva és lilulva

2015. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*kisgyermekem
2015. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk ilyen sokszor előfordul, ha megcsípi valami, sokszor csak egy tőhegynyi pöttyöt látok, de kb dupjájára nő a füle, 1-2 nap alatt el szokott múlni...bár az én fiam minden csípésre nagyon érzékeny...ovis kiránduláson tavasszal megcsípte valami (bőrgyógyász szerint pók vagy hangya) a fenekét, és konkrétan az egész farpofája a csípőjéig felduzzadt és vörös volt, rohantunk is az orvoshoz, túlérzékeny rá.
2015. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg nem biztos hogy összefügg a hajmosással, lehet, hogy akkora jött ki nála a pirosság, a duzzanat...szerintem ha azt látod, hogy terjedne az arca felé, mindenképpen vidd minél előbb orvoshoz!
2015. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk szúnyogcsípéstől volt ilyen, 1-2 napon belül elmúlt.
2015. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!