Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6-7 éves gyereketek naponta...

6-7 éves gyereketek naponta mennyit játszik a számítógépen?

Figyelt kérdés
Napi hány óra nálatok a limit? Vagy annyit nyomkodja a számítógépet, amennyit akarja, akár egész nap is, ha úgy tartja kedve? Mi az egészséges határ szerintetek?

2015. okt. 3. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudok válaszolni.


Amikor én kölyök voltam, a játszótéren ütöttem el az időt.

Saját gyerekem meg még nincs.

2015. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

max fél órát engednék még ebben a korban.

én 6 évesen még homokoztam,játszón szaladgáltam mondom ezt 23 évesként.

2015. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

Ennyi idősen nem gépezik. Egyáltalán nincs rá szüksége.


És nem csak én gondolom így, nagyon sokan mások is.

Semmiről nem marad le, ha csak később kezdi el tanulni. Sőt.


[link]

2015. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
ez a cikk már a ló másik oldala azért.
2015. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
30-45 perc (:
2015. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

napi 1 óra - de azt sem minden nap

de nem csak játszik hanem sokat olvas is pl a wikipédiában :-) vagy zenét hallgatnak, videókat néznek, mesét,

2015. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Enyém mondjuk nem játszik, csak mesét néz. Napi 1 óra kb.

De ha mondom neki, hogy gyere, ezt meg azt csináljuk, azonnal ki is kapcsolja. Csak addig nézi, amíg gyorsan főzök pl.

2015. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

nálunk ilyen nincs... számítógép nincs, laptophoz nem nyúlhat. úgy gondolom veszélyes ha a neten szörfözik úgy, hogy még írni-olvasni se tud. mondjuk ha megtanul akkor meg még veszélyesebb lesz.


tablet van, azzal net nélkül játszhat, van egy cicás játék, olyan mint nekünk volt a tamagocsi anno, azzal játszhat, kb. heti 1x veszi elő 5 percig nyomkodja.


van playstationja, azzal így kifejezetten nincs korlátozva maga az idő. az van megszabva, hogy hétköznap nem játszat, amikor ovi van, tehát pénteken-vasárnapig játszhat, akkor ha itthon vagyunk. szokott is, nem is keveset, mondjuk tegnap 6kor jöttünk haza, játszott egy órát, fürdött-vacsizott és még egy órát játszott. de ma meg hajnal óta legozik, szóval nem szokott túlzásba esni.

2015. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Néha néz vicces videókat a Youtube-on, de ez heti 1-2 órában ki is merül. 7 éves a fiam.
2015. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
nincs géphez engedve, semmi szüksége még rá.
2015. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!