Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6-7 éves gyereketek naponta...

6-7 éves gyereketek naponta mennyit játszik a számítógépen?

Figyelt kérdés
Napi hány óra nálatok a limit? Vagy annyit nyomkodja a számítógépet, amennyit akarja, akár egész nap is, ha úgy tartja kedve? Mi az egészséges határ szerintetek?

2015. okt. 3. 09:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálunk 2-3 óra, fejlesztő logikai játékokat játszik, nem egyszerre, hanem több részletben.
2015. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7 éves, semennyit. Pár hónapja rá volt kattanva a tabletre, szerencsére leszokott róla.
2015. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Semennyit,nincs rá szüksége!Jézusom,egyik-másik válaszon csodálkozom,de mindegy,nem az én dolgom.
2015. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát napi 4 óra bár nem tudom kontrol alatt tartani mert a nagytesója az már 15 éves és mindig gépezik és tőle elnézte a dolgot... Jah 6 éves.... Valaki írta hogy a náluk csak hétvégén gépezhet hétközben mikor ovi van nem ezt nem èrtem mert ovira kell készülni?
2015. okt. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Napi 4 óra?! Durva, hogy ráhagyod:S
2015. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerencsére szeret a kertben játszani, hintázni, szaladgálni, molyolni, segíteni nekünk a kertsézskedésben. Mostanában például a kis dömperével a diót és a mogyorót fuvarozza a fa alól a "bázisállomásra". Ha jó idő van, és lehet kint a szabadban, akkor a számítógép eszébe sem jut.

Ha egész nap esik az eső, akkor egy városépítős online játékra van rákattanva, de szerencsére sajtkukac van a fenekében (6 éves) és egy fél óra múlva már mozogna inkább, úgyhogy abbahagyja, elmenti, és másnap folytatja.

2015. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bármennyit játszhat amennyit akar, de igaz csak hétvégén. Hétköznap max 2 óra, mert azért mást is csináljon közbe. Én is így nőttem fel anno a 90-es évek, 2000-es évek legelején, nem leszek szigorúbb emiatt én se vele :).
2022. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!