Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves, óvodás kislány bugyija...

4 éves, óvodás kislány bugyija enyhén vérfoltos volt. Mit gondolnátok erről, ilyen lehet?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehet, azonnal orvoshoz vinném, és megmutatnám a bugyit.
2015. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Melyik részen? Ha a fenekénél, akkor előfordulhat, hogy keményebb volt a széklete és felsértette. Ha nem ott, akkor elképzelhető, hogy nagyon szerencsétlenül esett, én megnézném, hogy sérülés látható-e, beszélnék vele, és orvoshoz vinném. De gyanakodsz valamire? Mikor és mi történhetett? Kivel volt, amikor vérfoltos lett? A viselkedése megváltozott azóta? Ez így elég kevés infó.
2015. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Hol? A fenekénél, vagy a puncijánál? Biztos hogy vér?
2015. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Puncinál egy csikban,enyhén véres.De semmi rendellenes sem történt állítólag.
2015. okt. 8. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, mert akár a húgyutakból is származhat. Valószínűleg valamilyen rendellenesség, úgyhogy konspirációs elméleteken elmélkedés helyett rohadt gyorsan orvoshoz vinném.
2015. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehetett, viszonylag ártalmatlan dologtól kezdve a nagyon durváig. Nekem egyszer úgy volt vérfoltos kiskoromban, hogy felfáztam, és véreset pisiltem, és pár csepp jutott a bugyimra is.

De az inkább rozsdára hasonlított, nem volt élénk vérszíne.

A helyedben én orvoshoz fordulnék, és megmutatnám, hogy hol lett véres a bugyi. Lehet, hogy a hüvelyét sértette fel valahogy, talán odanyúlt, és reszelős volt a körme, belekapott, és úgy sérült meg. De persze történhetett más is, nyilván nem rémisztgetni akarlak, neked is van fantáziád, gondolom neked is eszedbe jutottak, más lehetőségek is. De remélhetőleg valami ártatlanabb dologról van szó.

2015. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnak egyszer kicsípte a pisi, és annyit vakarta az oviban, hogy felsértette, és picit vérzett. Elvittem orvoshoz megmutatni azért.
2015. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Orvos, akár fel is dughatott magának valamit... csak úgy, kíváncsiságból.


Persze, lehet, hogy kivakarta, felsértette, de simán lehet idegen tárgy is. :/

2015. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!