Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom olyan mint egy ovodás kislány. Mindenért duzzog, és hisztizik. Mit csináljak vele? Nemsokáig bírom már

Figyelt kérdés
A Barátom mindenért duzzog.a Multkor mondtam neki hogy kezdje ő a szexet és ezért akart szakítani.. mert szerinte én úgy gondolom hogy ő egy "szarrakás". idegileg már teljesen kikészít, viszont nagyon szeretem és vele szeretnék lenni. Most mi legyen? :O
2009. aug. 20. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Kezdje ő a szexet? hát ez elég érdekes. Nem egyszerre kezditek mindketten?
2009. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

:)

Szerelmes...;)

2009. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
ez azért már érzelmi zsarolás kb. nekem is volt ilyen mindenért hisztiző barátom, ha vmi problémám volt a kapcs.ban még finoman sem lehetett tőle kérni semmit h változtasson, mert mindjárt jött a durci. nem változott meg, ilyen anyuci pici elkényeztetett fiacskája volt. sztem hagyd, nem érdemel meg téged.
2009. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ajj de nem úgy értem :D

Hanem hogy kezdeményezzen :)

2009. aug. 20. 21:09
 5/18 A kérdező kommentje:

De ő nem elkényeztetett.

Csak velem ilyen. Olyan könnyen magára vesz mindent :(

Néha már én érzem rosszul magam miatta

2009. aug. 20. 21:10
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Hosszútávon ki fogsz készülni mellette...

nem arra biztatlak, hogy csald meg, de keresgélj...

találsz nála jobbat.

2009. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
En a te helyedben megmondanam a sracnak, hogy jolenne valtoztatni magan. Ha annyira nem kepes hogy ennyit megtegyen akkor szerintem tobbet ne is varj tole (napersze nem azt mondom h szakitsatok, de azert vilagosisd fel hogy nemmehet allandoan ez a durci). Nekem is volt mar hasonload durcis bnom, birtam egy ideig, aztan lezartam a dolgot.
2009. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
gyerekes. hagyd ott.
2009. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
hagyd ott.
2009. aug. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

párom is ilyen,rögtön hisztizik mindenért,és ha mondok valamit,hogy mi nemjo,akkor rögtön közli,hogy akkor öltözik,megy haza,többet nem is látom,és játssza a sértődöttet...de sose megy haza,megvárja mig hozzábujok...

és de,te párod is elvan kényeztetve...látja hogy engedsz neki ugyis,probálgatja a határait..

egyszer játszd el vele,hogy nemérdekel a hisztije,csináljon amit akar,ne foglalkozz vele...ő fog hozzád bujni,hogy de nah...

szex meg...ne kezdeményezz,bird ki azt a pár napot (hetet),ha hiánya van,ugyis rádmászik...

22/L

2009. aug. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!