Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kisfiúnak ezek...

Másfél éves kisfiúnak ezek közül a játékok közül Te melyiket választanád? Nézzétek meg! Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. okt. 8. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Playmobilhoz még kicsi. Nem vagyok nagy FP rajongó, de ha csak ezek közül lehetne választani akkor az elsőt venném.
2015. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mentő tetszik. A kicsiket nagyon érdeklik a mentők. Ezzel még később is játszana. A vonatot szerintem hamar megunná. A Playmobilokat fantáziátlannak tartom, és nem is szépek. Duplo... ?
2015. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mentőt venném. A fiaimnak is van, nagyon tartós játék és szeretnek is vele játszani. Simán ráülnek és úgy furikáznak vele.
2015. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

egyiket se :) fp-ból szerintem pont kinőtt vagy most fog, ez inkább babajáték, 1,5 évesnek ennyiért necces :/


pm én nagyon megbántam, mi is vettünk 2 éves korában, mert az milyen jó. ja, 30 éve :) ma már nem... akkor nagyon nem érdekelte, gondoltuk majd később. most 6 éves, még mindig a szekrény mélyén van, az a baja, hogy semmit nem lehet csinálni vele. ellentétben a legoval :) szóval nekünk nagyon nem jött be, de persze lehet nektek. viszont ha már ilyen jellegű, van a fisher pricenek is kis emberkés játéka, gyűjthető, vannak köztük fiúsak is, mint pl. a repülő, vonat, abból is van noé bárkája :)


wowos autók nagyon jó, nekem nem tetszik a mentő, ezért nem venném, de tényleg tartós és pont neki való életkorilag :) viszont én inkább a buszt venném :D de ez csak azért, mert enyém azt szerette :)

2015. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első van nekünk nagyon szereti a fiam :) magába is tologatja a mondokákra táncol.. élvezi nagyon 13 hós.
2015. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1.
2015. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos kisfiam van, neki az elsőt venném.
2015. okt. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül az a elsőt venném. Szerintem akkora babát, az köt le a legjobban.
2015. okt. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az állatos palymobilt venném. Bár mi duplósok vagyunk, fiam elég sokat kapott már ilyen idős korában és nagyon sokat játszott vele. A mentős is jó, attól függ, érdekli-e, tudja-e, mi az. Az én fiam a mai napig állatos, neki az jobban bejött.
2015. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez egy kicsit idősebbnek való, de mi imádjuk:

[link]


Ez fejleszt is játék közben. Szuper jó!! A gyerekek imádják.

[link]

2016. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!