Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a szimpatikusabb?...

Melyik a szimpatikusabb? Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Tépettt fekete haj, semmi smink (max szemspirál) egyik fülében 3 lyuk+egy a porcba a másikban semmi. Sportos, feketében /szürkében, de van amikor színesben jár, gitározik (hamarosan venne elektronos gitárt) nem panaszkodik a súlyára (ez sztem nagy egóság)

VAGY

Tépett hosszú haj féloldalas frufruval, sok smink (napi szinten alapozó szemspirál, szemhélytus, szemöldök ceruza szájkontúr stb..) Panaszkodik a súlyár (nincs önbizalma), és kint van a dekoltázs

mind kettő 14 éves



2013. jún. 17. 15:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
első
2013. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ja, és azt ki hagytam, h az első Rockot, punkrockot, hardcore zenéket halgat főként (de néha be csúszik a pop, rap stb..)

a második pedig minden menő Dj-t énekest, előadót hallgat, ha új, szval mindenevő (főleg pitbull david guetta lady gaga rihanna 1d)

2013. jún. 17. 15:48
 3/24 A kérdező kommentje:
pls indokoljátok, h miért!
2013. jún. 17. 15:49
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nagy egóság hogy nem panaszkodik a súlyára? :/ Első.
2013. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
azt,amelyik le tudja írni a "szemhéjtus" szót
2013. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
egyik sem én vagyok
2013. jún. 17. 15:53
 7/24 A kérdező kommentje:
és bocsi, én is utólag jöttem rá a szemhéjtusra, h rosszul írtam. DE! azért idegesít már, h a Gyik is nyelvtan órává vált!
2013. jún. 17. 15:54
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok:

ahogy leírtam gondoltam hogy ilyeneket hallgat és pont ez miatt az elsőre szavazok+nem tartom jónak a sok sminket

meg kicsit örülök hogy a vannak még olyan 14évesek akik ilyen zenét hallgatnak,főleg ha nem csak divatból teszik

20N

2013. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
azert nem kell leszavazni szivem
2013. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Az első, mert nyilvánvalóan jobban érzi magát a bőrében, nem nyafog a súlya miatt ( ami nem egoizmus, ha normális alakja/súlya van,akkor mi a fenének panaszkodjon), nem sminkeli agyon magát (ami mutatja,hogy helyén van az önbizalma), van ízlése és hobbijai is. Az elsőről csak azt tudtuk meg,hogy önbizalom hiányos és rengeteg vackot ken magára.


Szóval az első csajjal szívesen összehaverkodnék.

2013. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!