Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak melyik...

3 éves kislánynak melyik játékot választanád ezek közül? Nézzétek meg! Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Baby born babához kiegészítők (ruha meg egy ilyen [link] nemrég kapott egy baby born babát és ahhoz lenne.

[link]

[link]

[link]

[link]

Mindnek nagyon örülne szerintem, csak én nem tudok választani... Ezek közül Te melyiket választanád? Sokat segítenétek, köszönöm.


2015. okt. 9. 07:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A negyedik az a playmobil családi ház csúszdával. [link] nem volt jó a link
2015. okt. 9. 07:49
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Ennyire nem tudsz donteni?

Van meg gyerek?

2015. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a konyhát. Nálunk az mindkét lányomat hosszú időre lekötötte. 3 és 6 évesek.
2015. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2-es a válaszoddal nem sokra megyek, kár pazarolni az időd, ha nem tudsz segíteni. Legalább ötleteim vannak, mindet megvenném ha lenne rá pénzünk...:-)
2015. okt. 9. 08:43
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
A konyhát választanám.
2015. okt. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Maga a kerdes is ertelmetlen, kulonbozo jatekokat linkeltel. Ha babazni szeret, akkor babahaz, ha a lovakat, akkor a loszallitot. Mi honnan tudjuk, h a gyereked melyiknek orulne?

Ezt is nyugodtan nullara lehet pontozni.

2015. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Playmobil szerintem még korai, az enyémek nem értékelték még ennyi idős korban. Én a kiskonyhát vagy a babához kiegészítőt választanám.
2015. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os írtam hogy mindnek örülne valószínű, elég sok minden érdekli a gyerekemet. Neked csak egyet választani kellett volna és igen lepontozom mert nem hasznos a válaszod. Szép napot Neked! :-)
2015. okt. 9. 08:57
 9/17 A kérdező kommentje:
Látod más tud segíteni Te meg csak kötekedsz. Szerintem a kérdés nem értelmetlen, veled van a baj. Válassz egy linket vagy lapozz másik kérdéshez. Köszi.
2015. okt. 9. 09:01
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

Ha mindennek orul, akkor kivalasztasz egyet, amit meg tudsz venni. Ez nem atomfizika amugy...


Nem is ertem, segitsunk abban is, h mit vegyel fel?

2015. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!