Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak melyik...

3 éves kislánynak melyik játékot választanád ezek közül? Nézzétek meg! Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Baby born babához kiegészítők (ruha meg egy ilyen [link] nemrég kapott egy baby born babát és ahhoz lenne.

[link]

[link]

[link]

[link]

Mindnek nagyon örülne szerintem, csak én nem tudok választani... Ezek közül Te melyiket választanád? Sokat segítenétek, köszönöm.


2015. okt. 9. 07:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Jo, valasztottam.

[link]

Akkor most ezt veszed? Mert allati szimpatikus vagyok szamodra, es ilyen szepen elbeszelgettunk. 😃

2015. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jajj de tudtok kötekedni, atomfizikus. Nem kell segíteni abban hogy mit vegyek fel, azt megoldom. De látom Neked sem sikerült a kérdésre válaszolni. Azért szép napot Neked is! :-)
2015. okt. 9. 09:30
 13/17 A kérdező kommentje:
11-es még nem tudom hogy azt vesszük e meg amit linkeltél, de látom csak sikerült választani, köszi. Szerintem az vagy a konyha lesz. :-)
2015. okt. 9. 09:39
 14/17 anonim ***** válasza:
Hú nekem ez a playmobil nagyon tetszik, ezt venném. (én lányom pl. tuti nagyon örülne neki, utána is nézek :-))
2015. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A kiskonyhát választanám. A keresztlányomnak tavaly vettünk (1,5 évesen), már akkor is eljátszogatott vele, most már 2 múlt de még mindig leköti. Imád "kávét főzni" minden vendégnek, na meg "főzni" a plüssállatainak, meg sürögni-forogni, mosogatni. :D Minél idősebb annál jobban szereti, ahogyan észrevettem. :)
2015. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kiskonyha.
2015. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tenyleg kotekedtem, bocsanat.

Nem szoktam, de ma sikerult egy szazalekot vesztenem😃.

2015. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!