Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha oltásra, vérvételre viszed...

Ha oltásra, vérvételre viszed ovis gyermeked mennyivel előtte szólsz neki, hogy szuri lesz?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1 héttel

3 nappal

1 nappal

és aznap reggel

2015. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Még nem tartok ott de szerintem fogok szólni mikor indulunk... lehet hogy végighisztizi nekem az utat, de legalább el fogja hinni, mikor nem azért megyünk orvoshoz (nekem sose mondták meg, hogy kapok-e szurit vagy nem és így mindig tiszta stresszesen mentem orvoshoz. Jobb lett volna tudni, amikor kapom, hogy nyugodt legyek mikor nem)
2015. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Néhány nappal előtte hozom fel először, aztán sokat beszélgetünk róla.
2015. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Én nem stresszelem előtte, ha szóba kerül hogy megyünk majd orvoshoz, akkor megmondom, hogy miért megyünk, ha nem kerül szóba, akkor aznap reggel.
2015. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár nappal előtte már elkezdem mondogatni, beszélgetni róla és játszunk otthon orvososat.
2015. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elsőhöz hasonlóan jóelőre közlöm.

Gyakran van, hogy néhány nap múlva eljátszuk. A maci kap szurit, a gyerek az orvos, lefertőtleníti a kezét a macinak, mondja, hogy nem fog fájni, csak ne mozogjon. Beadja a szurit, és leragasztja.

Szóval látom rajta, hogy lelkileg készül. Meg kell emészteniük. Nyilván elsőre nyafog, de aztán megbékél, mert megérti, hogy szükség van rá, és nincs kibúvó. Most 6 éves, de még soha nem kellett vérvétel, vagy injekció miatt lefogni, vagy fizikailag kényszeríteni, mert a hosszú felkészülési idő és a habitusa miatt együttműködő...

2015. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

na az amit soha nem mondok neki h nem fog fájni !!!

kerek perec megmondom, h igen fájni fog, de ki fogod bírni mert nagyon ügyes vagy

amíg a dokinéni beadja addig nem szabad mozdulni és sírni

utána már lehet :-)

ha teszem azt eljátszottuk akkor is benne volt h picit fáj a macinakbabánakbohocnakizének de meg lett vigasztalva utána és matricát is kapott mert ügyes volt

2015. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a sok jó tanácsot!!!!!
2015. okt. 9. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem én mondom, hogy "nem fog fájni".

A gyerek mondja.

A macinak.

2015. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!