Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van egy 4eves kisfiam hihetetl...

Van egy 4eves kisfiam hihetetlen de annyira jo gyerek hogy valamikor en konyorgok hogy legyen egy picit rossz kisfiu. Jo ez igy?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Jó-e, hogy rosszalkodásra bíztatod? Csak majd ne felejtsd ezt el, amikor büntetni akarod a rosszaságért?


De szerintem egy ilyen habitusú gyerek könyörgésre sem lesz rossz.

2015. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
nem, ez így nem jó. miért nem fogadod el úgy ahogyan van? ő ilyen, nem lesz más attól mert könyörögsz. max próbál majd neked megfelelni és ezért butaságokat tesz... inkább csak szeresd :)
2015. okt. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó. Had legyen olyan amilyen. Én is nagyon jó gyerek voltam, aztán kamaszkoromban elszabadult a pokol. Unokatesómék pont fordítva működtek. Hagyd hogy az legyen aki, ne zavard össze.
2015. okt. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem a legnyugisabb legszendebb osztalytarsaim lettek a legnagyobb allatok kamasz kor vegere...en kieltem magan halkan, lenyugodtabb ok viszont a mai napig tombolnak nem birnak lenyugodni. de van olyan is aki nyugis maradt. szerintem hagyd olyannak amilyen a habitusan ugysem tudsz valtoztatni
2015. okt. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, nemcsak rossz gyerekek vannak. De ne akard hogy másmilyen legyen. A tesom is ilyen volt, szegény anyám azt hitte ilyen egy átlag gyerek, aztán jöttem én, pont az ellenkezője, akkor azt hitte az Isten bünteti valamiert velem. Pedig nem voltam átlagon aluli rossz, csak hozza képest. A tesom mindig ilyen jó, felnőtt korára sem valtozott.
2015. okt. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szerintem ezt MOST hagyd abba!

Ha a gyerek ezt jegyzi meg,hogy ROSSZALKODJ! Akkor ő lesz az aki bankokat fog rabolni!

Most még befejezheted!

2015. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne könyörögj azért, hogy rossz legyen! Ez nem helyes! Lesz Ő meg rossz hidd el.
2015. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
en ugy szeretem a kisfiamat ahogy van elfogadom olyannak amilyen.. egyszeruen arra lettem volna kivancsi, hogy nem e baj szerintetek hogy passzivan all a dolgokhoz jatekokhoz rengetek elfoglaltsagok probalok kitalni neki de valahogy nem nagyon erdekli sokaig a dolog... Ne essen felreertes nem akarom megvaltoztatni de valamikor egesz nap kepes meset nezni es akkor mondom neki nem e gondolja ugy hogy valami rosszat idegesitot csinaljon :)
2015. okt. 10. 09:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Mesenézés közben nem is fog rosszalkodni. Olyankor csak "bambulja" a tv-t, nem gondolkodik. Pláne nem fogja rosszaságon törni a fejét.


Egyébként bocs az offért, de nem egészséges egy 4 éves gyereknek, ha egész nap tv-t néz.

2015. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Andaolo válasza:

Nekem is nagyon nyugodt, jo kislanyom volt/van, akivel szinte soha nem volt problemam. O is addig bambulta a tv-t, amig hagytam... Nagyon kenyelmesen lehet igy gyereket nevelni, hahaha...

Komolyra forditva a szot, egy ido utan lattam/olvastam, hogy ez igy nem jo. A tv nezest bekorlatoztam napi egy orara, had legyen ideje igazi jatekra. Ettol nem lett rossz gyerek, de egy par hiszti azert volt az elejen. Mindenesetre tobbet foglalkoztam vele, es nagyon intelligens, jo tanulo nagylany most.

2015. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!