Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves 4 hónapos gyerekemnél...

1 éves 4 hónapos gyerekemnél hemangiómát diagnosztizáltak. Az orránál van egy pici pötty. Mit tegyek operáltassam le azta kis pöttyöt vagy sem? Eltünhet magától is? Félek.

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
egy 1,5 cm-es van az alkarján a lányomnak. Mi a bőrgyógyásztól kaptunk rá kenőcsöt úgy egy hónapja. 3* kenjük vele egy nap. fél év múlva nézi meg újra, hogy mennyit zsugorodott. minket megnyugtatott. és ő a műtétet egyáltalán nem is javasolta, bár minden eset más, tehát az a mérvadó, amit nektek is az orvos mond.
2015. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jaj, azt elfelejtettem, hogy szemészetre és koponya uh-ra küldött minket, hogy ott nehogy legyen baj, ezzel összefüggésben.
2015. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bőrorvos nem mondta hogy lekellene szedni,persze hozzátette ha nem fog nőlni.és voltunk rákkos orvosnál is ő azt mondta ha nőlni fog azzonnal leszedni onnan.tanácstalan vagyok de nagyon aggódom
2015. okt. 10. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Én leoperáltatnám!
2015. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nem kell hisztizni. Az én fiamnak a kézfején volt egy nagyobbfajta, szépen elmúlt, már nem is tudom mikorra. Teljesen felesleges egy ekkora gyereket indokolatlanul kitenni traumának. Majd ha iskolás koráig is megmarad, akkor vele meg kell beszélni, hogy őt személy szerint zavarja-e ill. kiderül, hogy ezért csúfolják-e a többiek, bőven elég akkor tenni valamit.
2015. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ha tényleg el kezd nőlniaz orránál a szemeközött van .
2015. okt. 10. 15:07
 7/9 anonim ***** válasza:

nincs olyan szó, hogy nőlni. Az nőni.

Ne haragudj, de a magyar alapjaival nem vagy tisztában, kedves kérdező. Ennek ismeretében (és amúgy is) azt javaslom, hallgass a szakemberre.

2015. okt. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó.bárcsak annyi problémám lenne,hogy egy betüt elirok vagy helyesen irom le.jó vannak akik csak azzal foglalkoznak,hogy kell helyesen irni és más problémájuk nincsen.
2015. okt. 11. 10:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy elírás lenne, mivel mindig így írtad. De ez valóban mellékes.


Ezért írtam azt, hogy ne a gyakoris kuruzslókra hallgass. Minden eset más, hallgass a szakemberben. Ha félsz, vidd el másik orvoshoz is, és kérd ki az ő véleményét is, hogy mi legyen. De ne az itt adott válaszok alapján gyógyíttasd/ne gyógyíttasd a gyermeked.

2015. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!