Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudom felhelyezni kislányo...

Nem tudom felhelyezni kislányomnak a kúpot?

Figyelt kérdés

21 hós kislányom köhögésére prednisonos kúpot írtak fel.De semmiképpen nem tudom neki felhelyezni,ordít,összeszorítja magát oylannyira hogy már a kúp is összetört mégsem tudtam betenni neki. Van valami ötletetek hogy mit csináljak?

Vagy valami amivel helyettesíthető a kúp? Kap még mellé csomó másik gyógyszert is de ezt is tanácsolta azorvos hogy éjszakára adjuk neki.


2015. okt. 14. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hideg a kup? Tereld el a figyelmet, ilyenkor jol jon a telefon pl, vagy mas olyan cucc, amit egyebkent nem kaphat meg, es hatarozott legyel, nem durvan, de egy mozdulattal kell felhelyezni.
2015. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, igaz, az én fiam idősebb, nálunk ez csak úgy működött, hogy elmagyaráztam, hogy nagyon beteg lesz, ha nem engedi a kúpot betenni (volt már kórházban, tehát nálunk ezt megérti), és hogy próbálja a popsiját nem összeszorítani, mert ha ellazítja, akkor könnyebb betenni és gyorsabb....bár ez a kislányod életkora miatt nem biztos, hogy működik, esetleg krémezd be a popóját, úgy könnyebben bemegy, és a figyelmét tereld el valami olyannal, ami nagyon érdekli...
2015. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a körzeti orvos megmutatja és el is magyarázza
2015. okt. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kúpot minimum fél órával a használat előtt kivégzés a hűtőből, bekened vazelinnel és már menni is fog
2015. okt. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amit leírtatok mindent így csináltam,de annyira erősen szorítja a popsiját hogy úgy érzem lehetetlen ezt megtenni:(
2015. okt. 15. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!