Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor vegyem meg a kislányomna...

Mikor vegyem meg a kislányomnak az első kiscipőt?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdett el totyogni, azóta megállás nélkül gyakorol.

Azt olvastam, hogy elég majd csak egy hónap múlva, amikor már magabiztosan jár.

Jó minőségűt akarok venni, ezért is nem akarom elkapkodni, mivel még az utcán úgy sem teszem le.

Ki mikor vette meg az első kiscipőt?


2015. aug. 6. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor amikor megtette az első lépéseit. Szóval hajrá!
2015. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Ha már totyog miért nem teszed le??? Nem értem...

Szandált vehetsz egyet, jó lesz bent is, ha hideg a kő, vagy elmentek benti programra valahová.

2015. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért, mert még elég labilisan megy, azt meg nem engedi, hogy fogjam a kezét, mert ő egyedül akarja csinálni.

Köszönöm a válaszokat.

2015. aug. 6. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért egy parkba vagy játszótérre csak leviszed néha nem? Szerintem vegyél neki. Bent a lakásban pedig az a legjobb ha mezítláb van.
2015. aug. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy puhatalpút (cinege, pediped, liliputi vagy hasonlót) olyan, mintha mezítláb lenne, de mégsem.

Ennél jobb nem kel neki amíg nem jön az őszi esős idő.

Bőr talpúak, nyugodtan használhatja utcán is, fűben is, betonon is.

2015. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen #5.

Azt meg tudnád mondani, hogy hol tudok ilyen kiscipőt venni?

2015. aug. 7. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:

pl:

[link] cipo.hu (szóközt vedd ki, fennakadtam vele a trágárságszűrőn :D)

[link]

[link]

[link]


de időnként aldiban is szokott lenni 1rétegű bőr talppal, illetve meska.hu-n és fb-on is vannak készítők.

2015. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, ez lesz a legmegfelelőbb cipő.

Nagyon hasznos volt. :)

2015. aug. 7. 12:22
 9/10 A kérdező kommentje:

Ma megvettem a kiscipőt.

Liliputi. Az egész tiszta bőr. Nagyon puha, könnyű ráadni, jól szellőzik. Tényleg olyan, mintha mezítláb lenne. Egy hónapig biztos tudjuk használni az utcán is, amíg ilyen jó idő van. Akkor veszünk majd kemény talpú cipőt, addigra már magabiztosan fog járni. Ez meg jó lesz a lakasban is.

2015. aug. 8. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön az esős őszi idő, nincs kifejezetten hideg, nyugodtan használhatjátok az utcán is. Amíg érzésre nem hideg a beton/föld... vagy amíg te magad is papucsban/szandálban érzed jól magad, nyugodtan. Szerintem szeptember végéig legalább.
2015. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!