Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha óvodáskorú kisgyermeked...

Ha óvodáskorú kisgyermeked azt kérné, hogy hogy ezentúl egy bizonyos néven szólítsátok, ami nem a neve, megtennéd? Benne lennél a játékban?

Figyelt kérdés

Láttam rajta, hogy viccel, de mivel én nem pattintottam le azonnal, ezért kicsit megszeppent, de nem visszakozott. Egy mesefigura nevén kérte, hogy szólítsuk. Azt mondta, neki már nem tetszik a neve. Én azt mondtam, rendben, ezentúl így hívjuk. Kíváncsi vagyok, meddig tart.

Valakinél volt ilyen? Meddig tartott ki?


2015. okt. 15. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a lányok áltaaban Elza, vagy az ovibol valamelyik másik gyerek nevét használják.
2015. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én is "nevet változtattam" annak idején ;) 2-3 hónapig volt ez a mániám :)))) n32
2015. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tesómnak is volt egy ilyen korszaka, egy mókás kitalált nevet vett fel második keresztnévnek, annyira komolyan gondolta, hogy a cuccait is az új nevével jelölte meg. Aztán egy idő után elhagyta, de ma is jót vigyorog rajta, ha emlegetjük. :)
2015. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is volt ilyen korszaka. Pár hónapig Normának (Táncoló talpak, Topi anyukája) hívatta magát, és így is mutatkozott be. Engem Nagyinak hívott. Vicces volt, de nem tartott sokáig. :)
2015. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!