Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermeked mennyi időt tölt...

Kisgyermeked mennyi időt tölt mesenézéssel?

Figyelt kérdés
2 és 6 év között. Napi szinten? Vagy heti szinten?
2015. ápr. 14. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a kicsi 2,5 éves a bölcsiböl haza jön délbe, már nem alszik, így max 1 óra mesenézés lehet neki.

Este pedig heti 3-4 napot néznek megint csak 0,5-1 óra tv-t. most hogy itt a jóidö sokkal ritkábban.

a nagy 4,5 éves.

2015. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossz időben napi 1,5 óra, 1 mese dvd. Jó időben semennyit, mert nem érdekli őket, inkább kint játszanak. 2,5 és 5,5 éves lányok.
2015. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hatéves. Minden este megnézi a Csűcsavarosdit és ennyi. Hét végén, ha rossz az idő, megnéz mondjuk egy Disney rajzfilmet (mondjuk két havonta). Nee vagyunk egy tévézős csapat. Inkább engem nyaggat a konyhában vagy akármi mást csinál. Nem kívánkozik a TV elé. De a csűrcsavarosdi alig várja.
2015. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 2,5 évesem vannak. Semennyit. Nem szoktattam rájuk. Max magukról készült videókat néznek ritkán.
2015. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2,5 éves heti 1 -2 óra összesen. Ha nem kéri és eljátszik, akkor nem erőltetem.
2015. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!