Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1-2 éves kisfiadnak vennél babát?

1-2 éves kisfiadnak vennél babát?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ugyan miert vennek? Erdeklodik a babak irant? Vagy miert kerdezed?
2014. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Állítólag nagyon jó személyiségfejlesztő. Nincs a rokonságban egy sem, ami "véletlenül" idekerülne hozzánk. A plüssöket szereti, eteti, itatja, táncoltatja őket a kisfiam. Biztosan örülne egy babának is, de lehet nincs is rá szükség. Nem akarom direkt csajos dolgokhoz terelni.
2014. szept. 17. 22:17
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Én vettem. Úgy kezdődött, hogy a barátnőm kislányának a babakocsiját imádta tologatni, így kapott egy fiúsabb színűt ő is. Zöld-lila színűt. :) Ekkor volt kb 14 hónapos. De mit ér egy babakocsi baba nélkül? :) Vettünk egy belevaló zöld-sárga ruhás babát, aki fiú nevet kapott.

Hasznos volt a baba, amikor ettünk, vagy bilizni kezdtünk. Vagy amikor az oviba kezdünk beszokni, gyakran játszottunk ovódásat és a baba volt az ovis.De szerette megetetni, megitatni, tolni a babakocsiba. Orvososat játszani rajta. Most 4 éves a kisfiam és hamarosan megérkezik a tesó. A baba még mindig megvan és most azon kéri, hogy mutassam meg, hogyan kell fogni egy kisbabát. Hogyan kell elaltatni, ilyesmik.

Egyébként a baba amióta megvan folyamatosan, napi szinten előkerül. Néha vele alszik.

Szóval nálunk nagyon hasznos a baba, nem érzem úgy, hogy egy fiúnak nem való, vagy ciki, vagy szükségtelen. sok mindenre megtanit, kifejezetten hasznos játék kisfiúnak is.

2014. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen vennek.
2014. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha kérné vennék.

Lányom van, de neki is lesz babája, autója és markolója is. Aztán amelyikkel szívesebben játszik, abból veszünk majd többet. Most még fél éves sincs, úgyhogy kicsit később derül csak ki, hogy mit preferál majd.


Teszem hozzá, én kizárólag fiús játékokkal voltam hajlandó játszani. Matchbox, versenyautó, G.I. Joe. Egyszer kaptam Barbiet, gyorsan katona lett belőle :)

2014. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Én vettem neki. Amikor játszóházban voltunk, mindig nagyon szívesen játszott a babákkal. Lehet, hogy azért mert otthon nem volt egy sem. Nagyon jól bepasszintotta az autók és markolók közé a babát. Nem vitte túlzásba de szeretett játszani vele. Azóta is szívesen játszik a kishúga babáival, de első helyen állnak a kardok, lándzsák, lovagok na meg persze az autók. Egyik irányba sem erősítettem, mind alakult magától.
2014. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem vettem, kiszolgálta magát: elvette a nővére egyik babáját:)

Nagyon szereti ezzel és egy kutyussal+nyunyójával alszik:) 26 hónapos most.

Ettől nem lesz "lányos" szerintem, lányomnak is vettünk autót, fiam miért nem játszhatna babával?

2014. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen, vennék! Vettem is, nagyon jó volt!
2014. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Mi is vettünk neki egy fiúsan öltözött babát.

Nagyon jól jött még 4,5 évesen is, mikor megszületett a 2. kisgyermek a családban. Addig ő volt az egyetlen és kivételezett.

2014. szept. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2014. szept. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!