Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a baja 6,5 éves...

Mi lehet a baja 6,5 éves kislányomnak? Hova vigyem?

Figyelt kérdés
Beszélgetünk valamiről példa hazajött egy szülinapról és kérdezgettük milyen volt meséli hogy hangosak voltak a gyerekek szülők is rájuk szóltak...erre kérdi a férjem tőle újra szinte ugyanezt hogy akkor szólta a szülők?erre ő hol? aztán van olyan helyzet hogy visszakérdez mi?szóval nem hallja azt hiszem de nem biztos...oké fülészetre biztos,hogy elviszem,de nem mindig hallással van gond van amikor teljesen értelmetlen oda nem illő dolgot kérdez vagy mond,mintha nem is ott lenne :-(
2015. okt. 22. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet a probléma de nálunk is sokszor elkalandozik a fiam.....aztán néha visszakérdez, hogy mi van :-) ő szimplán csak agyilag nincs ott :-)

A hallásával nincs gond....

2015. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem figyel oda, szórakozott, ahogy ezt nevezik.
2015. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogy lehet ezen segíteni?Ez nem figyelemzavar?
2015. okt. 22. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem,ha el tud jàtszani korànak megfelelően és elmélyül az adott jàték,akkor nem figyelemzavar. Csak ilyenkor gyorsabban jàr az agya mint a szàja és màr rég nem ott tart,mint ti. Koncentràció fejlesztő jàtékok és olyan feladat amiben összpontosìtani kell.pl 2 kép közti különbség stb.
2015. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

semmi baja nincs a lányodnak. egyszerűen csak nem figyel oda hogy mi történik körülötte.

például a férjed újra megkérdezte, hogy akkor szóltak a szülők? és a lányod már úgy volt vele hogy egyszer elmondta hogy szóltak, és ő magában már ezt a témát lezárta, gondolta hogy mindenki hallotta. ezért nem értette, hogy a férjed most mit beszél, amikor újra megkérdezte.

2015. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még messze van a figyelemzavartól. Egyszerűen van fontosabb dolga, azon jár az esze.
2015. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baja! A lányom is ilyen!

Sőt ha egymás után ugyanazt megkérdezem válasza: már egyszer elmondtam....

2015. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!