Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik X. kerületi állami...

Melyik X. kerületi állami bölcsödébe írassam gyermekeimet?

Figyelt kérdés
2010 januárjában, 2,5 évesen szeretném ikerkislányaimat bölcsődébe íratni. A X. kerületben lakunk, de szeretnék tájékozódni, hogy melyik bölcsiről vannak jó, vagy rossz tapasztalatok.
2008. szept. 11. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy mostanság a bölcsödékben igencsak telítettség, várólista van. Szóval nemhogy válogatni nem lehet, hanem örüljön az ember, ha sikerül egy üres helyet megcsípni.

Nem egy mai cikk, de gondolom valami ilyesmi lehet a helyzet manapság is:

[link]


Szóval elnézést, hogy nem a konkrét kérdésre válaszoltam, de talán lényeges kérdés lehet, hogy ennek utánaéreklődtél-e már? Mert ha több helyen is tudnák fogadni és neked csak dönteni kell, akkor elnézést, hogy belepofáztam, de ha még csak elméletben vetődött fel a bölcsöde gondolata, akkor lehet, hogy nem is gondoltad mennyire megnőtt mostanság a bölcsödére az igény és ehhez képest milyen kevés van. (Merthát régen sok volt, de később kihasználatlanság miatt rengeteget bezártak... most meg sajnos sok család rászorulna, hogy az anyák is dolgozzanak)

2008. dec. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!