Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik, hogy ennyire érzékeny...

Létezik, hogy ennyire érzékeny vagy valami más áll a háttérben? Ti is tapasztaltatok hasonlót? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Kislányom most múlt kétéves és harmadjára fordult elő, hogy sírva fakadt,de kimondottan keservesen, amikor valamilyen megható dalt hallott. Például a fiammal nekiálltunk a Szilajnak, de abba kellett hagyni, mert a kicsi nem bírta. Vagy pár napja valamit hangosan dúdoltam ( nincs rossz hangom:) ), akkor is csak nézett, aztán sírva fakadt és veszettül ölelt. Lehet ennyire lelkis egy ekkorka gyerek?
2015. nov. 3. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A második lányom nekem is ilyen volt,most 9 éves,mostmár csak szól,hogy kapcsoljam ki azt a zenét(már,ha olyan szomorúbb zene).


Emlékszem kicsike volt,és szegény nem tudta végignézni a Charlie,minden kutya a mennybe kerül című filmet,mert volt benne egy szomorú dal,és azon csak úgy zokogott.

De minden lassú zenén sírt szinte.Mostmár ugye ez nincs,de két hete elmondtuk neki a nevelőapjával,hogy összefogunk házasodni,és zokogott,hirtelen meg is ijedtem,de aztán mondta sírva,hogy ezek örömkönnyek anya :) Szóval érzékeny típus :)Ez most már nem csinál gondot,viszont 4 évig járt oviba és 3 évig minden reggel sírt,borzasztó nehéz volt.Azt mondta mindig,hogy annyira fogok neki hiányozni,hogy ő nem is tudja mit csináljon :(

2015. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!