Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 - 2 éves kisgyerek fél a...

1,5 - 2 éves kisgyerek fél a magasságtól!? Tapasztaltatok ilyet? Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
Ha kicsit is a magasba van emelve megrémülve megfeszíti magát és nagyon erősen kapaszkodik!
2015. jan. 13. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt lássa rajtad, hogyha magasabban van, az egy teljesen természetes dolog, semmi félnivaló nincs benne, vond el róla a figyelmét.

Én is és a bátyám is, ha a szüleimmel vagy egyedül vagyunk valami magasabb helyen, tériszonyom van, alig merek egy felüljárón átmenni. Ha egy ismerősömmel vagyok semmi félelem nincs bennem, a világ legtermészetesebb dolga.

2015. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is félt a magasabb mászókákon is ennyi idősen, most 3,5 és sokat javult a dolog.
2015. jan. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A túlzott félelem természetesen nem jó, de az nem baj, ha már érzékeli a magasságot. Az én 21 hónapos kisfiam simán nekiiramodna egy magasabb lépcsősor tetején vagy bármi magas hely szélén. Mostanában kezdi kapisgálni, hogy meg kell fognia a kezem a lépcső szélén. Szval inkább féljen egy picit a magasságtól. De magyarázz sokat Neki, meg fogja érteni!
2015. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam mai napig fél ha magasra van emelve, tehát ha mondjuk az eleve 185cm-es nagyapja a feje fölé emeli.

Pedig sose volt ezzel kapcsolatba negatív élménye.

Tavasszal is voltunk egy nagy játszótéren ahol volt magas csúzda, onnan is csak úgy mert lecsúszni hogy valakinek az ölébe volt.

6 éves

2015. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!