Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg nagyon keskeny a...

Tényleg nagyon keskeny a feje? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Több embertől hallottam, hogy nagyon keskeny / vékony a kisfiam arca. Igaz, én is annak látom, annál is inkább, mert a családban senkinek nem volt ilyen a fejformája kiskorában. A férjem arca ugyan hosszúkás, de kicsiként egész kerek arca volt. Ezek szerint szegény fiamnak az az igazi "lóarca" lesz nagy korában? :/


2015. nov. 6. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Rengeteget fog meg valtozni, ne aggodj ezen.

Egyebkent meg igy is latszik, h nagyon szep kisfiu, hatalnas szemekkel, es gyonyoru szajjal.

2015. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Már amennyi látszik, az alapján azt mondom, nagyon cuki feje van. :) Semmi baj nincs a fejével :D Ejj te :D

Nem lesz lóarca, meg még amúgy is egy csomót változik!!!!

2015. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

itt van leírás róla:

középső sor utolsó előtti fejforma

[link]

de nem tudom hogy lehetne rákeresni jobban

2015. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Remélem, igazad lesz. Azt meg főleg, hogy nem keskenyedik tovább szegénykének.

(A szeme tényleg hatalmas, de a szája a képen épp nyitva van. :D )

2015. nov. 6. 20:20
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többieknek is. A linkelt táblázat szerint normális a feje felülnézetből és oldalnézetből is. Csak elölnézetből ilyen furi.
2015. nov. 6. 20:22
 6/16 Lina63 ***** válasza:

Nagyon édes a fiad! :)

Nem lesz semmi probléma vele, ismerősömnél is volt vékony arcú gyerek, de idő folyamán elhagyta.

2015. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Még nem olvastam el a hozzászólókat, de érdekel; hamarosan megejtem.

Kedves kérdező, elnézést a felvetésemért, lehet, hogy a sejtésem téves irányú:

Nem sérült a drága kisfiad fejecskéje a szülés során?


Ha viszont ez a természetes fejformája, akkor arról az jut eszembe: a magas homlok bizonyos szempontból átlag feletti értelmere utal. Örülj ennek is. :)

2015. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
* értelemre
2015. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is. Nem, nem sérült a feje. Sajnos császármetszéssel született, így formás maradt. Születésekor még nem volt feltűnő, csak az, hogy nem olyan kis kerek, pufi az arca, mint a többi babáé.
2015. nov. 7. 19:38
 10/16 anonim ***** válasza:
amit linkeltem, ott kóros állapotúnak van minősítva, de kérdező szerint nem stimmel a többi paraméter így nem foglalkozik vele az biztos, pedig gyerekkorban még biztosabban lehetne rajta segíteni ha arról van szó, de ne legyen igazam.
2015. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!