Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg nagyon keskeny a...

Tényleg nagyon keskeny a feje? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Több embertől hallottam, hogy nagyon keskeny / vékony a kisfiam arca. Igaz, én is annak látom, annál is inkább, mert a családban senkinek nem volt ilyen a fejformája kiskorában. A férjem arca ugyan hosszúkás, de kicsiként egész kerek arca volt. Ezek szerint szegény fiamnak az az igazi "lóarca" lesz nagy korában? :/


2015. nov. 6. 20:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, a kislányomnak is vékony az arca (most 10 éves), de neki kicsiként azért jóval szélesebb volt, mint a fiamé. Na de hát nem tehetem prés alá. :) Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz.
2015. nov. 7. 19:41
 12/16 A kérdező kommentje:
Mértek fejkörfogatot egy héttel ezelőtt, az normális érték. De megemlítem az orvosnak, legfeljebb kinevet. :)
2015. nov. 7. 19:44
 13/16 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál, vittem a kinyomtatott táblázatot is. Nem nevetett ki, sőt. De erről majd a végén. Fejkörfogatot mért (pedig be volt írva az egy héttel korábbi adat), megforgatta, megnézte innen is, onnan is, megtapogatta, majd részletesen megmutogatta, mi a különbség a fiam feje és a táblázaton szereplő kóros állapot között. A csónakfejű gyerekeknek nem szélesedik hátrafelé, hanem lapos. Amikor mindent elmondott, végül halál komoly fejjel közölte, hogy hagyjam abba a problémák generálását, és hazafelé menet együnk meg egy habos sütit. :D :D :D
2015. nov. 13. 14:25
 14/16 anonim ***** válasza:
így tud igazi lenni az öröm :)
2015. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem keskeny, hanem szép egyforma a két oldala.

Állítólag minél nagyobb a szimmetria a fej két oldala között, annál szebbnek és szimpatikusabbnak látnak valakit az emberek, úgyhogy a kisfiadnak ez a fejforma nem gond, hanem előny!

2015. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is. Igen, szerencsére szimmetrikus a feje, ellentétben az enyémmel. :)
2015. nov. 15. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!