Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más orvosoknál is kell fizetni...

Más orvosoknál is kell fizetni az oltás beadásáért?

Figyelt kérdés

természetesen nem a kötelezőre gondolok,hanem a plusz oltásokért.

egy pillanat,és ezért 2000ft-ot elkérnek.ez jogos?


2015. nov. 11. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk sem kérnek érte pénzt.
2015. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A mi gyerekorvosunk is 2000 Ft-ot kér oltásonként.

Most adattam be a bárányhimlő elleni oltást a kislányomnak, 2x10.500 Volt az oltás, + 2x2000 a beadása.

Én sokallom, de nem tudok mit tenni, fizetek, mint a katonatiszt.

2015. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor jogos a dolog.
2015. nov. 11. 20:51
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kért érte pénzt a doktornőnk, nemrég adattuk be a bárányhimlő elleni oltásokat, nem kellett fizetni.
2015. nov. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 diwad válasza:
Nagyon jó kérdés volt! Köszönöm. Megspóróltad nekem a kérdés feltételét :). Az volt nálunk is a XIII kerületből költözünk át a X. kerületbe és a (nem kötelező) duplaoltás egyik felét ingyen a másodikat 2000 Ft-ért kaptuk. (Persze papírt nem kaptunk róla, hogy mit is fizettünk ki. Nem is kezdek el háborogni az orvosnál, rosszul jöhetek ki belőle.) De kiváncsi lettem. Mégegyszer köszönöm. Persze sajnos számíthatunk erre a jövőben most, hogy már nincs a klasszikus "TB".
2018. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!