Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan keszitettetek fel 6...

Hogyan keszitettetek fel 6 eves fiatokat hogy holnap oltas? Elmondtatok egyaltalan? En mar nem hinnem hogy lebirom fogni. Hova kapjak? Vallba?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem sosem mondták el előre. Utána elmentünk cukrászdába, az megvigasztalt. Egyszer kifutottam a rendelőből, de el tudtak kapni. Ne aggódj, az asszisztens meg a doki is ott lesz. Vállba szokták.
2015. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Jobb ha felkészül, minthogy ott szembesüljön vele.
2015. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

aznap reggel mondanam el.


6 eves gyereket mar nem kell lefogni, feleri esszel.

2015. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én az előre felkészítés híve vagyok. Nem szoktam lefogni a gyerekeimet. A középső 3 éves, most voltunk vérvételen. Csak azt a kezét tartottam, amelyikből vették a vért. A legidősebb lányom is ennyi idős volt az első vérvételén. Szerintem, ha egy ilyen kis gyerekkel meg lehet beszélni az ilyen dolgokat, akkor egy 6 évesnél az oltás nem lehet gond.

Beszéld meg vele mi fog történni, válaszolj a kérdéseire. Az Egyszer volt hol nem volt az élet című sorozatban van egy jó rész is, amiben megmagyarázzák az oltások szükségességét. esetleg nézzétek meg.

2015. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy o mar nagyon sok vizsgalaton rossz dolgokon van tul es jarunk folyamatosan nem konnyu vele...
2015. márc. 30. 15:33
 6/14 anonim ***** válasza:

Én mindig elmondom előtte 1-2 nappal.

Az én kisfiam is elég beteges, sokszor volt már vérvétele, 2 műtéten van túl, illetve minden nem kötelező oltást is beadatok neki, így sokszor böködik.

Mi megbeszéljük, hogy Ő már nagyfiú, a nagyfiúknak meg meg sem kottyan egy kis bökés. Utána kap valamit mindig.

Pár hónapja volt a 6 éves kötelezőoltása, utána influenza elleni, most tavasszal a "kullancs oltás". A kis mazochista oltás után közölte, hogy "ez jó volt, nem fáj cseppet sem, kérek szépen matricát". Dokinéni csak nevetett rajta.

2015. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondtam, hogy szuri lesz, kicsit fáj, de ha nem kapja meg és beteg lesz, akkor sokkal több szurit kap és sokkal jobban fáj.
2015. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
enyém még nem kapta meg de időnként felhozzuk a témát, hogy fog kapni. nem fél tőle, ő is sok vizsgálaton van túl, szóval tudja mire számíthat, de bátor kiskölök :) majd aznap reggel fogom mondani neki, hogy ma...
2015. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
március elején kapta a lányom:)-holnap viszlek a doktornénihez,oltást fogsz kapni.Mert aki 6 éves okos nagylány/fiú az mind kap ilyet.az mehet iskolába aki ezt már megkapta(nagyon várja az iskolát)még hozzá tettem hogy nem szeretném ha ciriburizna.
2015. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem volt hangja sem azt mondta nem fájt
2015. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!