Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Panelban lakó anyukák, hogyan...

Panelban lakó anyukák, hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk. Nagyon kifogtu,alattunk,fölöttünk albérlők laknak. Akik persze nem tudnak viselkedni. Nekünk van egy 3,5 éves kisfiunk aki bent soha nem mototirozik,nem dobál,este 8 körül alszik. De ha nem akkor is az ágyból tv-zik. Minket meg nem hagynak pihenni mert fölöttünk akkor kezdenek élni,ugat a kutya. Alattunk mé egész nap és éjszaka is dumál egy nagy kövér hapsi. A kérdés az,higy elköltöznétek kettesbe? Mert én már konkrétan negbolondulok itt. (itthon van a gyerek,alszik. De tuti mindjárt felébred mert fölöttünk mindig alvás időben kell porszívózni. De azt is ugy csinlja mintha gerebjézne. Mindenhol kő van.)

2015. nov. 11. 14:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
nem is költöztem volna panelbe gyerekkel. És persze azonnal költöznék :)
2015. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
egyébként mi tartott egyáltalán eddig vissza a kertestől?
2015. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%

ha lehetőség lenne én alapból kertesben élnék.

ehhez nem kell szomszéd mint kifogás..

2015. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nagyonszépe nagy lakásunk van. Jo hekyen. Mama közel. Nem is volt addig ez olyan rossz míg meg nem született a kisfiunk. Alattunk nem lakott senki. Fölöttünk egyvtanárnő magában. Annyit ér a lakásunk,hogy alig kell megpotolni és tudnánk venni egy nem fullos de nem is romhalmazt. A város kinti részén. Ami visszatart a meleg lakás meg hogy minden a szánkban van. De nyugalmunk nincs.
2015. nov. 11. 14:18
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Rossz szomszédság török átok, ettől a kertes házak sem mentesek, csak ott nem porszívóznak, hanem sövényt vágnak, füvet nyírnak, vizes leveleket égetnek (az borzalmasan füstöl), kutya ugat éjszaka, kakas kukorékol hajnalban és büdös a disznó/nincs összeszedve a szomszéd kertben a kutyaszar. De legalább messze van az ovi, iskola, gyógyszertár, üzlet, munkahely..., és kell két autó a családba, hogy mindenki normális idő alatt odaérjen ahová kell.


Költözni szerintem ilyen helyről mindenképpen érdemes volna, de nagyon nézzétek meg, hová, milyen szomszédok közé mentek.

2015. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Utolso teljesen igazad van! Félek is töle! Ezért vacillálok mindig. De másik panelba is értelmetlen amilyen szerencsénk van.
2015. nov. 11. 14:23
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Akad itt néhány hiperintelligens válaszoló... de annyiban igazuk van, hogy vagy mentanulod lecarni, vagy elmész máshova. Esetleg a tulajnál panaszkodhatsz, vagy becsöngethetsz az albérlőköz, hogy legyenek már csöndben... nem tudom, ennek van-e hatása.
2015. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a nappali porszívózásban nincs igazad, nem várható el a szomszédoktól, hogy nappal is lábujjhegyen járjanak és tekintettel legyenek a környékbeli kisgyerekek, idősek, éjszaka dolgozók stb. bioritmusára. Nappal van, miért he porszívózhatna? Ja és a gereblye ly.
2015. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi is panelben lakunk. A kislányom szerintem annyira megszokta hogy meg arra sem kel fel hogyha furnak. Pedig az durva. A feleltünk lakó 4 eves gyereke multkor este 10 kor magassarkuban rohangált a kovon. Na akkor fel mentem szolni. Szokott motorozni is. De engem ez nem zavar. En kertes házban nottem fel. Megvannak annak is a hátrányai. A bátyám például nem tud a hálószobában aludni mert a szomszéd libakat tart es éjfélkor gágognak 😞. Nekunk is benne van a rovid tabu terveinkbe a költözés. De én nem vagyok hajlando el koltoltozni a környékről. Igy például óriás teraszos lakást néztünk egy negy emeletes tetején. Nekunk nem er annyit a kert hogy utána mindenhova órákat kelljen utazni és két kocsit fent tartani. Szoval azert jol gondolhatok meg. Egy megoldas meg ha a társasház legfelső szintjére költöztök. Mert igazabol engem is csak a felelttunk lakó zavar. A tobbi nem.

Az meg hogy panalba nem is vállalt volna valaki gyereket... Nevetséges.

2015. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Legfelső szinten meg a beázás lehet gond. Kertesbe meg nem költöznék soha: rengeteg időt és pénzt kell rá fordítani, csak befektetésekkel rendelkező nyugdíjasoknak való, nem dolgozó embereknek. Este hatkor nem fogok nekállni se kapálni se füvet nyírni, de a hét végém se erre való.
2015. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!