Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülinapi zsúron hogy lehet...

Szülinapi zsúron hogy lehet kérni a szülőket, hogy ne maradjanak?

Figyelt kérdés
5 fő, 3 és 6 év közötti ovis társ jönne, viszont nekünk egyszerűbb lenne, ha a szülők+kistesók nem jönnének. A névnapi nyári bulin simán itt maradtak.
2015. nov. 11. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Én a 3 évesemet nem szívesen hagynám egyedül számára ismeretlen helyen egy olyan anyukával, akit nagyon ritkán lát.

Szerintem azt írjátok a meghívóra, hogy csak egy kísérőnek tudtok helyet biztosítani. Akkor csak egy szülő marad, azért csak kevesebb mint 2 szülő meg 3 kistestvér.

2015. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont a 3 éves a legjobb barátnő, szokott itt lenni egyedül :)
2015. nov. 11. 22:03
 3/7 anonim válasza:
84%

En tapintatosan megmondanam a szülöknek, hogy, ... ekkor meg ekkor jöhetnek a gyermekükert, es udvariasan megkerdeznem, hogy az idöpont megfelel-e nekik. Ezzel nem kell magyarazkodni, veszik mindjart a lapot.

Ez egy gyerek-zsur szülök nelkül, nem tudom, hogy mit keresnek ott a szülök?

2015. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ìrd a meghìvóra hogy szeretettel vàrunk xy a valahol tartandó zsúromra, anyukàd apukàd x órakor tud érted jönni a buli utàn. Ebből mindenkinek vilàgos a dolog.Legalàbbis szerintem.
2015. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Mi rá szoktunk egymásnál kérdezni, h hogyan gondolják. Ha ott is maradok félrehúzódva beszélgetünk, nem szoktuk a fiatalokat zavarni :)
2015. nov. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanazt akartam írni, mint a 4-es :)
2015. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Lehet,de én pont nem hagynám ott egyedül egy ritkán látott anyukával .
2015. nov. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!