Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek a rendben van, ha...

Szerintetek a rendben van, ha a nagymama rácsap a 4 éves fenekére? (szófogadatlan volt, anyámnak eljárt a keze. )

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Konkrétan mit csinált a gyerek?
2015. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Számomra ez nem elfogadható, mi nem fegyelmezzük így a gyerekeket és ezt a mamák is tudják. DE! Ha egyszer ez mégis megtörténne, azért még nem vágnám ki a balhét, még egyszer elmagyaráznám a nagyinak az ezzel kapcsolatos nézeteimet, és nyomatékosan megkérném, hogy a jövőben erre figyeljen.


Ha egyszeri eset, ennél jobban nem mennék bele a dologba.

2015. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha igaza van a maminak, a 4 évesed már elég nagy annak a megértésére, hogy tisztelettudó és szófogadó legyen. Legalább megérti, h igenis nem mindig tehet a saját kedve szerint. Lehet, a mami nem olyan türelmes vele mint te, de mások sem lesznek azok a kisgyerekedhez.

Nekem is ráütött a 4 évesem szájára a múltkor a mama, visszabeszélt vele a gyerek. Megállt bennem egy pillanatra a levegő, de hagytam és igazat adtam neki a gyerek előtt is, hogy ebből is tanuljon.

2015. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Azért mert te nem neveled csak ejnye bejnyét mondasz nem kell kiborulni ha kap egyet!
2015. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
igen, teljesen rendben van. Mi nem anyám asszony katonáját nevelünk, aki kiborul egy kis fenékre csapástól. Persze csakis akkor, ha szóban többször figyelmeztettük, és csak azért is csinálja. És persze úgy, hogy ne fájjon neki, csak érezze.
2015. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Nos, ha megerdemelte és a mamaval nem lett megbeszelve, hogy nem verssel fegyelmezel, akkor rendben van. Ha ők nélkül kapott a gyerek, vagy előre megbeszeltetek, hogy nálatok a büntetés x és soha semmilyen indokkal nem utitek meg a gyereket, akkor nincs rendben
2015. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Nekem már az anyósom is korán tudta mi a nevelési elvem. Soha nem ütünk a gyerekre, a gyereket is emberszámba vesszük és nem élünk vissza azzal, hogy mi erösebbek vagyunk. Engem sem üt a férjem, pedig ö erösebb, én sem ütöm a gyereket csak mert még nem tud vissza ütni.


Nevelés van, és mondhatom, hogy nagyon jó gyerekeim vannak. Mind anyám mind az anyósom ezt betartja, pedig anyósomnak a verés nevelésbe bele fért. Enyékre nem üt rá, ésmár sajnálja, hogy annak idején ö olyan buta volt, hogy néha eljárt a keze. Csodálkozik, hogy milyen jól lehet a gyerekeket ütés nélkül is nevelni.

2015. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
utolsó, áruld el a titkod kérlek, mert az én gyerekeim bizony kapnak néha, mikor huszadjára se lehet velük bírni, hiába sorakoztatok fel észérveket, vagy büntetek megvonással, sarokba állítással. Tényleg érdekel hogy csinálod, mert a környezetemben így nevelt gyerekek közül csak elkényeztetett szülei fejére növőt láttam eddig.
2015. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez csak tőled függ. Ha te nem utasítod el ezt a nevelési módszert, akkor rendben van.
2015. nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez tőleg függ, hogy nálad mennyire elfogadható. meg attól hogy mit csinált a gyerek....
2015. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!