Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire van az rendben, hogy...

Mennyire van az rendben, hogy egy 4,5-5 eves gyerek nagyon buszke magara?

Figyelt kérdés
Allandoan a tukor elott vigyorog, figurazik, teleaggasztja magat kulonbozo nyaklancokkal, karkotokkel, gyurukkel(jatekok) kioltozik, ellopja az anyja ruzsat(szolozsir) parfumet... festi magat szinesceruzaval..... Az anyja soha nem festi magat, de a nagyanyja 65 eves letere ki van kencezve mindig... tole lathatta. Normalis ez? Eletkori sajatossag? Nem lesz belole egy bekepzelt csitri? Amugy tenyleg szep lany.

2015. aug. 10. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2015. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális. Főleg, ha lány.
2015. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális, én is ezt csináltam meg sok más barátnőm is:). Rendszeresen sminkelek, imádom a szép ruhákat és van pár kiegészítőm is, nem hinném, hogy egy csitri lennék, csak szeretek nőies lenni. Barátnőim szintén így vannak ezzel :). 20L
2015. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én 4 évesem is szereti illegetni magát a tükör előtt és szereti az ékszereket. Egyik nap kijelentette, hogy ő milyen szép. :) Nem ajnározzuk, szerintem helyén kezeljük a családban a külső megjelenés szerepét és nem is tőlem látta. :) Alakul az identitása, személyisége, nincs ezzel semmi baj.
2015. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Anno, több, mint 20 éve én mindezek mellett anyukám magassarkúiban tipegtem. Nem lettem beképzelt csitri, nem ezen múlik.

2015. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van, és 5 éves korában még az anyja magas sarkú papucsaiba is belebújt néha, és abban pipiskedett végig az előszobán. Hogy mi vonzotta benne? De aztán leszokott róla...
2015. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 huszti panna válasza:
ilyen korban teljesen normális, nekem is van egy ismerősöm és nekik van egy gyerekük 5 éves! nagyon szeret tükör előtt táncolni, mindig festi magát (persze viccből) mondjuk ő járt modellkedni, 1. is lett! de ettől eltekintve nagyon jól megvan nevelve, és rendes! tisztelettudó, szóval aranyos! ráadásul lányoknál... teljesen normális!
2015. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!