Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kisfiam nagyon anyás!?

6 éves kisfiam nagyon anyás!?

Figyelt kérdés
Nagyon jó érzés tényleg de lassan iskolás lesz ,könnyebb lenne neki ha egy picit kianyásodna :) Ötletek ?
2015. nov. 19. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, mi köze ehhez, hogy iskolás lesz? és miért kéne ötleteket adnunk ahhoz, hogy kevésbé ragaszkodjon a gyereked az anyukájához?

most, hogy óvodás, most nem zavar, hogy anyás? csak ha iskolás lesz?

enyém is 6 éves, nagyon anyám. ezért sokat vagyunk együtt, rohanok munkából hozzá, ő meg örül. este sokat puszilgatom és ölelgetem :) fene akar ezen lazítani :)

2015. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a lanyom 12, és anyás..igaz, mi elvaltunk ,apja nincs, úgyh csak rám számíthat.lehet ezert is szoros ennyire a kapcsolatunk.
2015. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj. Nektek nem szabad erőltetnetek semmit magától fog változni ha ő így érzi.
2015. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szüleim elváltak, de egyébként is én is mindig az voltam. Mondhatni, hogy még az is vagyok (csak persze már másképp) Nem tudom, hogy ez miért lenne gond. Főleg, hogy mi köze van az iskolához??? 6 éves még csak. Örülj tovább neki :)

:D

Ilyen dolgokat ne kényszeríts rá!


Egyébként tudnál felhozni példákat, hogy egész pontosan mit értesz ez alatt?

2015. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem az a baj ,hogy ragaszkodik ! Imádom őt :) fürdünk ebbe az érzésbe ! :)

Nem nagyon nyit új dolgokra pl. egy foglalkozás ,sakk ,vagy bármi más nem jó Anya nélkül ...

2015. nov. 20. 06:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek sokat ilyen dolgokról! :) Hogy anya mindig ott van neki, ha szüksége van rá, és ha hazajön egy foglalkozásról, akkor anyával nagyon sokat fognak róla beszélgetni, hogy milyen volt, mit csináltak, stb.


Esetleg, - bocsánat, ha hülyeséget mondok :( - próbáltass ki vele valami új játékot, vagy üljön le rajzolni, olvasni, aztán ha kész / elég volt neki mára az, akkor szintén üljetek le beszélgetni róla. Szokja otthon is az egyedüli programokat, és szokja azt is, hogy veled beszélhet róla utána. :)

2015. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sejtem mire gondol a Kérdező, de lehet hogy tévedek. Ha annyira anyás, higy mondjuk reggelente az oviban úgy feszítuk le a nagycsoportos gyereket az anyukájától az óvónők, Nehogy azt mondjátok már, hogy az szuper jó! Ha mondjuk ez a baj, Megértem, hogy aggódsz. Az iskolában nem fognak azért annyira babusgatni mint egy oviban és ez csúfolódáshoz vezethet!


Kislányom 5,5 éves. Ő is anyás, de azon a szinten, aminek Örülök és nem aggódok azon, hogy mi lesz vele a suliba, csak normális szinten. Ha a kisfiad inkább abban anyás, hogy mindenhol csak akkor tud ellenni, ha Te is ott vagy, akkor tényleg valahogy hozzá kell szoktatni, hogy nem lehetsz mindig mellette. De ne írjátok már, hogy szuper, mert ha nem esne túlzásokba a kisfiú, nyilván nem írt volna ki kérdést az anyuka!

2015. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!