Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam hetek óta nem...

2 éves kisfiam hetek óta nem alszik éjjel jól, óránként van fent, anyázik egyfolytában, nagyon anyás egyébként is. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Mikor hagyta el? Mit próbáltatok csinálni, hogy aludni tudjatok egy kicsit? Ha odavesszük az ágyba aminek nem örülök egyáltalán mert rugdos, és nem is akarom odaszoktatni....akkor sem jobb sokkal a helyzet.

Egyfolytában engem keres, nem bölcsis, itthon vagyok vele állandóan, nem tudom miért ez a szörnyű szorongás, hogy hol hol vagyok :( Már nagypn tehetetlen vagyok :(a bátyó 3 éves koráig nem aludt, de ő azért nem ilyen szinten. A kisebb idáig azért elég jól végig aludta az éjjelt de napról napra egyre anyásabb!!!


2013. ápr. 22. 06:39
 1/2 anonim ***** válasza:
késöi szeparácios szorongás feküdj este mell simogasd ha elaludt hagyd ott és egy polot is mely rajtad volt (anyaszag)
2013. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) megpróbálom, bár ez a póló dolog az első fiamnál nem jött be :(
2013. ápr. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!