Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vizeletgyűjtő tasakot hogy...

Vizeletgyűjtő tasakot hogy kell felhelyezni? Lányom van.

Figyelt kérdés
A másik kérdésem az lenne, hogy nem kaptunk hozzá ilyen kis csövet, amibe át kell önteni. Ezt a zacskót le lehet zárni valahogy, hogy ne follyon ki belőle a pisi, amíg elviszem az orvoshoz?
2015. nov. 23. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

hát úgy ahogy le van írva :) felragasztod a fenekére, aztán imádkozol, hogy sikerüljön :D lányoknál nehéz menet. ha már tart valahol a bilizéssel, akkor nem árt mondjuk fürdés előtt bilire ültetni és úgy megszerezni a pisit, mert a zacsiból kifolyhat sajnos.

ha megvan, akkor jól elmosogatott majd kifőzött befőttes üvegbe töltsd át és reggelig tedd be a hűtőbe

2015. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak oda kell neki "ragasztani". Leveszed a foliat és az a szivacs féle ragad. Ha elfogadsz egy tanácsot rögtön evés előtt felteszed, mire bufizett meg is tudod nézni. És akkor nem szabad kifolynia. Fekvéskor kétséges, nekem első alkalommal 2x kellett atoltoztetni mert sokáig vártam feleslegesen.

A zacskó nem lesz tele, egy befottesgumival ossze tudod "fogni". A csőbe nagyon max 10 mili fér és nekem a felére azt mondták, hogy elég.

2015. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2015. nov. 23. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még pelenkás akkor erősen szurkolhatsz, hogy valamennyi vizelet bele is menjen a tasakba, mi egyszer próbálkoztunk vele, hát éppenhogy elég lett az orvosnak, pedig rendesen fel lett ragasztva. Ha már nem pelenkás akkor sima ügy, szól, hogy pisilni kell és alá tartod vagy egy kifőzött üveget tartasz alá (zuhany alatt a legtisztább).
2015. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez nagyon nehéz ügy.

nekünk még a kórházban sem tudta feltenni normálisan a nővérke, mindig lecsúszott.

Amikor már jár a gyerek, én egyszerűen azt csináltam, hogy rátettem a gyerekre a zacskót, pelust le, és egy nejlonzacskót kötöttem a lába közé még, hogy abba folyjon, ami mellé megy. Jól megitattam, és így lett tele a zacskó.

Én gyógyszeresüvegben szoktam vinni.

2015. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!