Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5éves lányomnak mit adjak...

5éves lányomnak mit adjak köhögésre?

Figyelt kérdés

Már nem tudom mit csináljak! Állandóan köhög,főleg ha fekszik. Így sem nappal sem éjjel nem alszik,mert felköhögi magát.

Mivel nem lázas és nincs fül orr gégészeti problémája,így nem csinált vele semmit az orvos. Kaptunk beutalót a tüdőgyógyászhoz,de az még sok idő. Hiába adok neki gyógyszert nem használ.



2015. nov. 24. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég párás otthon a levegő?

Mi most sószobába járunk 4 éves fiammal, mert ő is köhög. Bár ő beteg volt, de már több,mint 3 hete. Torka nem piros, orra nem folyik, csak köhög. A doki mondta tegnap,hogy 5 napig adjak neki reggel és este 5 csepp Cetirizin cseppet, és ha még mindig köhög menjünk vissza. Meg ma ki akarom próbálni,hogy este a radiátorán lévő párologtató mellé rakok vizes törölközőt.

2015. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vettem inhalátort a gyógyszertárban. Ha fül-orr -gégész felírja kb 3-4000 Ft. de sok helyen láttam (aldi/lidl ilyesmik, bár ott 10 ezer körül van, de megéri) Nálunk bevált, és nem csak a gyerek használja, hanem mi is.
2015. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sinupret? Köptető, homeós.
2015. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A radiátorra szoktunk tenni vizes pelenkát,de van párásító akkor azt bekapcsolom.

Ez a csepp mire való? Kell hozzá recept?

2015. nov. 24. 15:50
 5/8 A kérdező kommentje:
sinecod szirupot kap
2015. nov. 24. 15:51
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
"Kérdezze meg orvosát, GYÓGYSZERÉSZÉT"!
2015. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a tüdőgyógyász írt fel Berodual inhaláló cseppeket. De ez ilyen hörgőgörcsös, ugató, fuldoklós köhögésre lett felírva. Egy nap alatt segített, és már jó köhögése lett, szakadozó. Erre köptető szereket használunk.
2015. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Sinupret recept nélkül kapható. Mivel homeós.
2015. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!