Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adhatnék hurutos köhögésre...

Mit adhatnék hurutos köhögésre 2,5 éves lányomnak?

Figyelt kérdés
Túl vagyunk egy antibiotikum kúrán, már csak az erős köhögés van meg. Eddig Mucoprontot szedtünk, nem igazán érzek javulást tőle. Próbálkoztam népi gyógymóddal (méz, hagyma, fokhagyma, citrom) ez sem hozott nagy áttörést. Mit ajánlotok? Semmi más tünete nincs, jókedvű, jó étvágyú....
2011. febr. 23. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A Stodal-t próbáld.Jó íze van és használ is.Nem drága,kb 1000 ft.De kell egy pár nap míg teljesen elmúlik.recept nélkül kapható.Jobbulást!:)Encsi
2011. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk a Stodal nem szokott segíteni,és a doktornőnk és a gyógyszerész is azt mondja,hogy az a leggyengébb köptető,amit lehet kapni.Próbáld meg az Ambroxol Q-t(azt hiszem gyerekeknek is lehet kapni), vagy a Rhinatiolt.Én még szoktam kenni a hátát Babyluft kenőccsel,az nagyon jó, nálunk ez szokott bevállni,de szerintem a gyógyszertárban is fognak tudni ebben segíteni neked.
2011. febr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont ma hajnalban volt egy ilyen kislányról szó a Babavilágban. Neki is maradt a köhögés, az antibiotikum kúra hasztalan volt.

Elmentek Dr. Sami Ildikó fül-orr-gégészhez, és ő arcüregtisztítást csinált (csövön keresztül vizet engednek az arcüregbe).

Nem tudom, hogy minden fül-orr-gégész csinál-e ilyet, de ott úgy mondták, mintha nagy újdonság lenne. Viszont ő mondta, hogy 1931-ben találta ki egy orvos.


Jobbulást a kicsinek!

2011. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz és nam gyerek vagyok, hanem anyuka, de Stodal semmit nem ért, a Lándzsás utifű szipup szintén.
2011. febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a Fenorin vált be.
2011. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fenorin valóban jó,de nem tudom ,hogy azt doki nélkül lehet e adni.Mi is kaptunk egy nagyon jó dokitól,akihez tényleg csak akkor viszem a gyerekeket ha nem használ semmi,mert elég drága doki,de nagyon jó híre van.Na ő adott nekünk egyszer és valóban használt,csak én elég parás vagyok és magamtól nem mertem adni nekik utána nehogy valami bajuk legyen,de lehet,hogy éppúgy mehet recept nélkül mint akár a rinatiol,csak nem olyan ismert,de úgy gondolom ha az a z orvos ezt adta akkor biztos,hogy jó gyógyszer.
2011. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!