Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,4-4 év körüli gyermeked...

3,4-4 év körüli gyermeked alszik Napközben, ha otthon van?

Figyelt kérdés
Az oviban alszik . De itthon nem nagyon akar már. Viszon Estére olyan fáradt és ezért nem igazán bír magával. Van megoldás erre az időszakra?

2015. nov. 29. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
4,5 éves a fiam. Itthon is alszik 1-1,5 órát. Van, amikor ő se akar aludni, de nálunk az na szabály, hogy akkor pihennie kell csendben az ágyában.
2015. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 3,5 éves majdnem mindig alszik. A 6 éves is szokott hétvégén 1x, máskor legalább fél óra "csendespihenő" van. Hétközben az oviban nem hajlandó, így szombatra már nagyon fáradt. Fárasztom őket délelőtt ameddig lehet.
2015. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen! Ebből, amíg lehet nem is engedek. Persze van,hogy ő is ellenkezik, de akkor is leteszem. Nekem a bölcsiben is anno azt mondták,hogy addig altassam délután, ameddig csak bírom. 4 éves a fiam!
2015. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem alszik délután. Így pont jó, bőven kibírja a napot. Az oviban alszik, de nem akar időben lefeküdni este. Ez nálunk 8 órát jelent, mert a nagyobb tesó elsős, és ő fáradt. Így jobb, ha ne alszik, mert akkor egyzserre kidőlnek este.
2015. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, alszik.
2015. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lányom 1éves igaz 10kór kel,de este 11kór alszik el. Van amikor nem alszik délután sem,majd ha álmos alszik,szerintem nem kell erőltetni. Párom lánya 5 éves lessz,3 éves kora óta nem alszik délután,még az ovodában sem,csak csendben fekszik.
2015. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem is az az elvem,hogy aludni kell ebéd után. De vannak napok mikor sehogy sem tudom el altatni. Van,hogy nem is eröltetem. De olyankor a délután,kora este borzalmas.

2015. nov. 29. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!