Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyereknek milyen...

2 év körüli gyereknek milyen "nasit" adtok?

Figyelt kérdés

Eddig, ha a kedvében akartam járni mindig bevált a kölesgolyó és a buláta. De sajnos rájött, hogy ennél vannak finomabb dolgok is. :)

Nem akarom nagyon cukros, sós dolgokkal tömni, de nem tudom, hogy milyen fincsiséget adhatnék neki.

Eddig a teljes kiőrlésű győri keksz vált be a legjobban (max 2-3 szem), de szerintem az is tele van cukorral. Próbálkoztam a korpovit keksszel, de az nem mindig kell neki.


2015. nov. 30. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Néha dörmit, vagy túrórudit, esetleg tejszeletet kap.
2015. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hasonlokat adok neki, mint az elso.
2015. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Túró Rudi, tejszelet, ropi (akár a tönkölylisztes verzió). A csokit nem igazán szereti a nagyobb tesó sem. Cukorka, nyalóka nálunk nincs és nem is lesz.

Néha édes kekszet is kapnak (kakaós állatfigurás háztartási keksz) vagy házi sütit.

2015. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kuki, kölesgolyó, abonett. Most ezek mennek nálunk. 2 naponta egy-egy túró rudi. Az édes kekszek nálunk nem mennek annyira.
2015. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ugyan 1,5 eves de 2 evesen is ezeket kapja majd: babapiskota, suti amit en sutok, abbol szinte mindig kap. neha ropi. csokit en nem adok neki mert nem tul jo alvo koffein miatt nem merek kakaost...mondjuk ha rendelunk pizzat abbol szokott enni vagy nutellas palacsintat, akkor abbol is eszik de nem sokat. neha kap lekvart etkezesre.

a telapo dörmit es kindertojast hoz neki ez lesz az elso alkalom hogy kimondottan bolti csokit kap. egyszer mar traktaltam turorudival de nem jott be neki ogaz pont elotte tomte degeszre magat :) en sutottem mar neki epres pitet turo tortat kekszfeleket, ezeket imadja :)

2015. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Turo rudi, tejszelet, keksz, hazi suti, palacsinta.

Csoki. Nem vonom meg toluk az edes izt, de azert mertekkel kapjak.nyaloka, cukorja, udito nincs. Az oviban hetente tortazik kb a nagy, mert mindig visznek szulinapi tortat. Ott sem vonjak meg toluk.

2015. dec. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Turó rudi nálunk is van néha, a dörmi nem jött be annyira.

Sütit ritkán sütök, férjem cukorbeteg így próbálom kerülni.

2015. dec. 1. 07:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Tejszelet az, amit neki veszünk, meg nassol, amit mi is, nincs külön gyerek-nasi. Napközben, étkezések között nem adok nasit, csak kaja után, inkább este.
2015. dec. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

- vékony alma szeletek + sima ht keksz

- túró rudi alkalmanként, mert imádja meg mi is

- csak úgy kiteszek egy kistányér vegyes gyümölcsöt az asztalra (narancs, banán, alma, körte darabkék), minidg elkopik a nap végére

- puffasztott rizs tallér

- kis tálkában mézes puffasztott búza (dm-es)

- sajt és uborka csíkokat is elcsipegeti nasiként is amúgy

2015. dec. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dörmit mieink sem szeretik. :)

Krémtúró, gyümis joghurt, tejszelet, puding.

2015. dec. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!