Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vettetek/vesztek gyermeket...

Mit vettetek/vesztek gyermeketeknek karácsonyra? Mennyi idős? Fiú-lány?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

3,5 éves a fiam. Tőlünk kap egy távirányítós darut, egy társasjátékot és egy nagy minyon plüssfigurát (imádja, egy kisebbet hurcolunk mindenhová fél éve, kimosni sem tudom).

Anyukámtól egy távirányítós, igen méretes Villám Mcqueen autót, apuéktól nem tudom.

2015. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
én hugomnak star warsból fénykardot veszek :))
2015. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3 éves lány, egy babát kap a családtól és egy labdát.
2015. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

2,5 éves:

Duplo alaplapot + kockákat,

Duplo rendőrség készletet, és

Duplo Matukát, Guido-t, rendőrautót (ezt használtan vettem).

2015. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7 éves fiamnak Jedi fénykardot (ez most a sláger a suliban...), 9 éves lányomnak egy karaoke játékot. 13 éves nagyfiaim laptopot kapnak (közösen egyet). És mindenkinek veszek könyvet.
2015. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3 éves lány, golyó falo társast vettunk es jegvarazsos porcelán etkeszletet ennek nagyon fog örülni. Nehez volt mert akkora a család mi mar nem tudtunk neki mit venni: családtól kap babát, epitokockat, könyvet, gyurma szettet, aranyhaj babát, jegvarazs babát, ruhat...

Szerencséje van a nagy családdal de olyan cuki mert ha kérdezik mit szeretne karacsonyra mindig azt mondja fat fenyőfát 😊

2015. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1,5 éves kislány, tőlem és apától tanuló kutyust kap :) A család többi részéről nem tudok nyilatkozni :)
2015. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4,5 éves fiam:Sam a tűzoltó autót (a nagyot), Anna Peti Gergő könyvet, plüss tigrist. A családtól beszélő robotot, napelemes robotot, Sam a tűzoltó helikoptert, kisautókat.


1,5 éves kisfiam: Fischer price teknőst, vonatot, szállítós autót. Családtól fischer price csigát, tanuló kongát, kisautót, zenélős játékot kap.


Már mindent megvettünk.

2015. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

16 éves lánynak: könyveket, parfümöt.


12 éves lánynak: könyveket, mikrofont.


7 éves fiúnak: Star Wars legókat.

2015. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8 éves, fiú, számítógépet kap és könyveket.
2015. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!