Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti engednétek 13...

Anyukák! Ti engednétek 13 éves gyermeketeknek az ilyen szerelmet?

Figyelt kérdés
Ez ilyen tiniszerelem. Én vagyok a 13 éves lány. Megismerkedtem egy fiúval, Ő 13 éves. Egy hete járunk, vagyis több van köztük, mint barátság. Minden nap hazakísér, amikor megy el megölel és egy puszit ad, kézenfogva sétálunk tanulás után délutánonként, esetleg majd lehet, hogy lesz csók is. Nagyon sokat beszélgetünk. Mindketten kitűnő tanulók vagyunk, amióta tart ez a kapcsolat, jegyeink nem romlanak. Ismer engem anya, tudja, hogy nem adom be a derekam hamar. A szex eszünkbe sem jut! Engednétek/engednék az ilyen kapcsolatot? Csók még lehet? Szeretjük egymást, nem divatból! A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2013. máj. 17. 21:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez tetszett, hogy a jegyeink nem romlanak... hát egy hét alatt azért nehéz rontani... :D


Biztosan engedném egyébként, ha én lennék az anyukád, és megbízol bennem, és elmondod..

2013. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudja, hogy mi van köztünk, az elejétől kezdve. A fiút is ismeri, nem mondott róla semmi rosszat, ismerik egymást a szüleink.
2013. máj. 17. 21:35
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Fiam van, 12 évesen de engedem. Azt még nem bánnám ha nem csókolózna, állítólag nem is teszi. Náluk is friss, és az ő jegyei sem romlanak:) Már ovis kora óta nem volt "barátnője" is nekem is új az élmény.
2013. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. máj. 17. 21:46
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is engedném. :) Aranyosak vagytok! Csak annyit kérnék, hogy mindig beszéld meg a problémáidat, tedd fel a kérdéseket, és ne barátnőktől/internetről tájékozódj.
2013. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
63%

Nem akarok hárpiának tűnni.

Lányom van,valószínű,hogy nem tetszene ha 13 évesen barátja lenne.

De megengedném,mert ha tiltanám csak rosszabb lenne...

2013. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Simán engedném ez a része a gyerekkornak.
2013. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
16%

én nem örülnék ha a lányom ilyet tenne, mi a fenének ilyeneken jár az esze a mai kamaszoknak

gyerekek ne csókolózzanak

álmodozzatok, játszatok, tanuljatok, érjetek meg, de ne a szerelemmel foglalkozzatok

2013. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
Ezt engedném,persze!Még a csókot is.
2013. máj. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
Én megengedném. Ennyi idősen kezdtem el én is járni először egy fiúval (ő 14 volt). Mi is csak a csókig jutottunk el, bár valószínűleg ő többet is szeretett volna. Fél évig tartott a szerelem. Szerintem ez is része a tinikornak, olyan jó, ha a szerelmedet viszonozzák :)
2013. máj. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!