Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeked télapotol csomagot...

Gyermeked télapotol csomagot kap vagy játékot is?

Figyelt kérdés
3,5 éves a Kisfiam. Tölünk játékot kap. Rengeteg étel alleriája van. Ezért eddig sem nagyon kapott igazi csomagot. Nem akarom elkapatni meg a Mikulás nem is a nagy ajándékozásrol szol. A család egy része meg is érti ezt. Viszont a másik részröl rengeteg ajándékot fig kapni.

2015. dec. 4. 19:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Jatekot is, Tic tac bumm juniort.
2015. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
1 csomag m&m cukrot és hozzá egy bögrét szintén 3,5éves. a pici 6 hós ő egy kis zenélőjátékot kap.
2015. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk ilyenkor csak csoki meg gyümölcs. Nálunk gyerekkoromban is ez volt a szokás, úgyhogy nekem ez volt a magától értetődő. De szerintem ez családonként eltérő, meg amúgy is, ahol ételallergiás a gyerek, főleg, ha sok mindenre, akkor eléggé leszűkül a kör, hogy mit kaphat.
2015. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
3,5 éves a lányunk. Szívem szerint "csak" csomagot adnék neki, de nagyon válogatós, alig eszik pár olyan dolgot, amit egy csomagba el tudok képzelni. Így kap 2-3 csokit, meg egy kis ajándékot is.
2015. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem.hasznos az valaszom?
2015. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3%
Csomagot nem kap. 1 óriás kindertojást kap csak. Nem egészséges a sok csoki. Sok játékot kap helyette.
2015. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Rengeteg csokit, gyümölcsöt kapott a három gyerek, ez minden évben így van.

Tavaly kaptak játékot, idén nem.

2015. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
nem tudom mér lettem lepontozva, a kisfiam fél éve könyörög egy piros bögréért és mivel most volt ez a szett akciós gondoltam most kapja meg. a picivel meg kórházba megyünk ezért kap egy kis zenélős jétékot hogy a műtét után ellegyen. csokit nálunk nem igazán eszünk. gyümölcs meg minidig van.
2015. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Csak csomagot kap. Játékot nem. Olyan édességekkel, amiket szeret. Oreo keksz, kinder tojás, dörmi mackó, kézműves csokimikulás. (ritkán kap édességet, ezért örülni fog neki).
2015. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Játékot és csomagot. De a játék sem túl nagy értékű, és a csomagban sem túl sok csoki van,hogy ugyanis bármilyen hihetetlen nem édesszájú. Heti két túrórudival elvan! Ha a nagyszülők is hoznak csokit, felbontatja, eszik kb. két falatot és ennyi. Viszont a mandarinért odavan!
2015. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!