Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 8 éves gyereket el lehet...

Egy 8 éves gyereket el lehet engedni nyári táborba 6 napra? Ti el engednétek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
El.
2010. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is volt tavaly ennyi idősen kalandtáborban, és nagyon jól érezte magát. Abszolút nem hiányoztam neki, pedig nagyon anyás. Persze azért minden nap beszéltünk telefonon, de pár nap múlva már éreztem a hangján, hogy egy kicsit ciki neki :) Dehát ez van. Szóval a válaszom igen.
2010. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj nekem holnapra kell választ adnom,ez ilyen régész tábor lenne.Annyira szeretne menni még nem volt soha sehol főleg nem nélkülem.Annyira féltem hogy megőrülök,tudom hogy orvosi eset vagyok de hát én ilyen vagyok.Tudom hogy az agyára megyek és alig várja hogy meg szabaduljon tőlem.Lehet hogy el engedem,köszönöm a választ.
2010. márc. 22. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké, még nem volt sehol nélküled, de valamikor el kell kezdeni. Ha menni szeretne, ne tartsd vissza féltésből, csak rátelepedsz ezzel, nem szabad! Viszont legyél kész arra, hogy ha kéri, érte tudj menni.
2010. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen sajnos rá telepszem de próbálok rajta változtatni.
2010. márc. 24. 07:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretne menni elengedném :)
2010. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!