Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti gyerekeitek is folyton...

Ti gyerekeitek is folyton veszekednek? Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
3 és 6 éves fiúk. Szeretnek együtt játszani, de folyton összevesznek valamin, és muszáj közbeavatkozni. Ez idővel jobb lesz?
2015. dec. 13. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2,5 és 5,5 éves fiaim vannak, ugyanakkora a korkülönbség! Azt nem tudom megválaszolni, hogy mikor múlik el, viszont az első kérdésedre igen a válasz, és ugyanaz a helyzet, mint nálad. Ha nincsenek együtt, hiányolják egymást, és nagyon jókat játszanak együtt, de állandóan valami vita van, és az erőviszonyok miatt nekem is mindig közbe kell avatkoznom. Csak reménykedni tudok, hogy idővel jobb lesz!😊
2015. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi folyton martuk egymást, vagyis leginkább a nővéreim engem. Aztán persze mindig én húztam a rövidebbet, mert a szüleim sose látták, hogy nem én kezdtem, csak annyit, hogy már megint hisztizek.


Egyébként felnőttként imádjuk egymást. Meg persze gyerekként is nagyon szerettem őket.


Szerintem 12-13 lehettem, amikor ezek abba maradtak. Nagyjából akkor amikor az idősebb nővérem végzett a gimivel és egyetemre ment.

2015. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4,5 és 2,5 éves lányok, csatlakozom. Ugyanez van nálunk is. :/
2015. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5,8,10 eveseim vannak.Mar csak parazs vitak vannak par perc es szent a beke,de van hogy kozbe kell szolnom..olyankor altalaban 3 fele teszem oket ;D Kitartas mindenkinek! :)))
2015. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7,5 éves lány, 3,5 éves fiú elég sűrűn marakodnak.
2015. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, 18-20 év felett jobb lesz. :-)
2015. dec. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Én pont tegnap akadtam ki ezen. 3 és 6 évesek és nagyon sokszor a civakodnak. Édesapàm szokta mondani, hogy kb 15 év és jöbb lesz! ;)

2015. dec. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én fiaim 7 és 11 évesek.Csak akkor veszekednek,ha én itthon vagyok.Ez nekem szól :)
2015. dec. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14 éves lehettem amikor már nem vitatkoztam, veszekedtem a 2.5 évvel fiatalabb öcsémmel. Addig viszont állandó volt a vita, még verekedtünk is, ettől függetlenül mindig nagyon szerettük egymást.
2015. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hehe köszönöm mindenkinek a biztatást.
2015. dec. 14. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!