Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik jobb? Ha egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb? Ha egy párkapcsolatban gyakran veszekednek, vagy ha soha nem veszekednek a párok egymással?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a veszekedések erősítik a kapcsolatokat, mi fél éve vagyunk együtt, tudom hogy nem hosszú idő, de még sose veszekedtünk, ha egy apróság is bánt vagy zavar, akkor megbeszéljük, oda vissza működik a kommunikáció.


Ti sokat veszekedtek a párotokkal?


2013. ápr. 29. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:

A legjobb az, hogy ha forrongana a láva és kitörés veszély lenne fenyegetőben, akkor jobb ha ez is elmegy a barátjaival meg az is elmegy a barátnőivel akkor jobb ha nincsenek sokat agyba főbe.

Sokan megfullasztják a másikat egy kapcsolatban.

2013. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nincs veszekedés. Mondjuk való igaz hogy látens mód nyírni tudja a kapcsolatot ha nem mondják ki a felek a sérelmeket gondokat szóval inkább kell néha egy vita mint a látszólagos nagy egyetértés és később csattan az ostor. meg vita után lehet békülős kefélés, csodás.
2013. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve vagyunk együtt, komolyabb veszekedés 1-szer volt, vitatkozni szoktunk néha, de veszekedések nincsenek hál'Istennek a kommunikáció nálunk is fontos szerepet tölt be a kapcsolatunkban!!
2013. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs barátom, de én utálok veszekedni, nem is szoktam, azt is utálom hallgatni, ha mások veszekednek, nem hinném hogy az én esetemben ez erősítené a kapcsolatot, valószínűbb hogy a néhányadik alkalom után azt mondanám a másiknak, menjen és veszekedjen mással...
2013. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármi gond lenne ha oda-vissza működik a kommunikáció 26L
2013. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy két ember mindenben egyetért. Veszekedni sem jó, de némi egészséges vita fontos, vagyis inkább az, hogy a nézeteltérések előjöjjenek és meg tudjátok beszélni. Ha egyáltalán nincs ilyen, akkor valamelyik fél mindig enged. Szóval teljesen vitamentes kapcsolatot nem igazán tudok elképzelni, némi (de nem túl sok) veszekedés, vita (nem hiszti) néha tényleg jót tesz, főleg, ha van utána békülős szex! :P
2013. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk én aggódnék, ha soha nem lenne konfliktus a kapcsolatomban, mert attól tartanék, hogy a szőnyeg alá söpörjük a problémákat, amik belülről mérgezik a kapcsolatot.

Nálam egy kapcsolatban mérföldkő az első igazi konfliktus, és az, hogy hogyan tudjuk kezelni.

2013. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Szerintem nincs az a konfliktus, amit ne lehetne veszekedés nélkül kezelni. De lehet csak én vagyok túl nyugodt. Jellemzően amikor valaki veszekedni próbál velem, az van, hogy ő tök ideges, én meg nem. Megbeszélni egy problémát lehet szerintem anélkül is, hogy bárki felidegesítené magát.
2013. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megbeszélitek a dolgot normálisan, az a legjobb dolog. Ha viszont úgy nincs veszekedés, hogy mindkét fél csak magába fojtja ami bántja, az egészségtelen mert csak nő a feszültség.
2013. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én néha robbanok, de ez csak rövid ideig tart, és utána meg lehet beszélni a dolgokat - viszont veszekedésmentes kapcsolatom még nem volt, sőt, kimondottan irritál, ha a másik csak hallgat bambán, amikor nekem valami gondom van és nem mond semmit - ezzel lehet igazán kihozni a sodromból. Pedig mindenről, tényleg mindenről meg lehet győzni, és mindig a megoldást keresem, de ettől függetlenül néha kiborul a bili nálam is...

Szóval velem nem lehetne veszekedésmentes kapcsolatot megvalósítani, a habitusom miatt - de ez nem azt jelenti, hogy folyamatosan hisztizek, mindenen problémázok, és ne keresném mindig a problémák megbeszélésének és megoldásának lehetőségét az első indulat után. :)

(Azt gondolom, még így is sokkal toleránsabb vagyok, mint a nagy átlag, tehát lehet, hogy néha teátrálisan adom elő a dolgaim, de igazából nem nagyon lehet megbántani semmivel... :) )

2013. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!