Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjjel jelentkező és reggelre...

Éjjel jelentkező és reggelre elmúló csalánkiütés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éves kislányomon tegnap előtt reggel kiütések jelentek meg a combján és ugyanazon az oldalon a felkarján.Pici fehér pöttyök és a vakarástól gondolom körülötte az egész bőre piros volt.Felöltöztettem és mire az oviba értünk elmúltak.tegnap reggelre semmi,mára meg megint tele volt a combja ugyanott.De ezek is pár perc alatt elmúlottak.Mandulagyulladásunk van,de nem lázas,nem köhög,virgonc,hasa nem fáj.A doki azt mondta bármitől lehet.Lehet melegtől ilyen?
2015. dec. 17. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem víztől volt. 1 évembe került, mire sikerült kideríteni. Amikor fertőtlenítik a vízvezetékeket, akkor belekerül valami olyan anyag, ami kis mennyiségben amúgy is benne van. Túltelítődik a szervezetem és hónapokig a sima zuhanyzás, kézmosás, minden óriási hólyagos, viszkető csalánkiütéseket csinál rajtam. Aztán lassan kiürül a szervezetem, majd újra fertőtlenítik és kezdődik elölről. Bármi lehet, próbáljátok írni, hogy mikor jelentkezik, csinálj naplót az étkezésről, aztán előbb- utóbb rájöttök.

Esetleg a mandulagyulladásra kapott gyógyszer nem lehet?

2015. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ekcéma szokott lenni


vagy kontaktallergia

2015. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a pizsama mivel van mosva?
2015. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A víz dolog lehetsèges nálun is,mert kb 1 ève volt ilyen csak akkor az arcán.Ott most is kijött,de csak melegben,vagy meleg vízben lesz pöttyös.A gyògyszer kizárva,mert a szedèse előtt pöttyös volt.A mosószer is,mivel mindig ugyanazt használom mindenből èvek óta.
2015. dec. 20. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!