Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel lehet lefoglalni egy 5...

Mivel lehet lefoglalni egy 5 éves kislányt?

Figyelt kérdés

Jövőhéten a párom nővére nálunk hagyja egy délutánra a kislányát,mert neki dolga van,és csak így tudta megoldani. Mivel még nincs gyerekünk ezért nem rendelkezünk nagy tapasztalattal. Arra gondoltam rajzolgatunk majd,festünk valami szépet az anyukájának közösen amíg megjön,sütit sütünk vagy olvasok neki meséket,frizurákat csinálok neki,esetleg van gitárom,régóta játszom rajta talán az is érdekelné. Tudnátok egyéb ötleteket mondani?

Köszi előre is!


2015. dec. 28. 13:06
 1/9 anonim válasza:
Ezek nagyon jók! Tetszeni fog neki, más nem is nagyon kell, hamar elmegy majd az idő :) (Az én húgom is 5 éves ő pedig egyfolytában telefonon / tableten játszik:/)
2015. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hú,köszönöm a motivációt,kicsit izgulok bevallom,nem szeretném ha unatkozna nálunk :))
2015. dec. 28. 13:13
 3/9 anonim válasza:
Nyugi nem fog unatkozni :) Biztosan jól ellesztek majd:)
2015. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyurmazhattok. Van nagyon egyszeru gyurma recept neten es fillerekbol elkeszitheto. Esetleg ekszekeszites stheto gyurmabol. Nalunk ez nagyon meno most a lanyoknak. Szepsegszalonosat jatszunk (kokuszolajjal megmaszirozom AZ arcat, kormot reszelunk arcpakolast kutyulunk)

Jo szorakozast 😊

2015. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

1. vagyok

Eszembe jutott, hogy még fűthettek nyakláncot, karkötőt :)

2015. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a sógornőm ennyi idős kislánya netes flash játékokkal játszott, meg a magával hozott játékokkal. Disney rajzfilmeket néztünk (A kis hableány 2-ért és a Macskarisztokratákért teljesen odáig volt és vissza, mindkettőt 2x megnéztük.)
2015. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En a sutest kihagynam nehogy valami baj legyen, de gyurmazhatok, oltozeto babat is lehet csinalni ( lehet kapni papirboltba is), gyongyfuzes is jo program.
2015. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a közös sütés, kislányom is ennyi idős és szeret tésztát gyúrni, formákat szaggatni, díszíteni... abból semmi baj nem lesz, főleg ha nem engeded a sütő közelébe. Nálunk a lufizás a legjobb móka mostanában, de tésztákat fűzni nyaklánccá az is jó lehet, vagy keresel valami hatalmas papírt és arra rajzoltok, színeztek, ragasztotok újságból kivágott formákat... De ha valaki jó társaság egy gyereknek, akkor repül az idő, akármit is játszotok, tesómmal is bármivel eljátszik órákig a kislányom, alapból odáig van tesómért, úgyhogy bármit csinálhatnak, jól elvannak.
2015. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos ötletet nektek! :) A gyöngyfűzésre én is gondoltam csak nem merek kockáztatni hátha a szájába veszi vagy hasonló..:/ a szépségszalonos nagyon tetszene neki,kiskoromban én is rajongtam a csajos dolgokért :D
2015. dec. 28. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!