Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Újrakezdjük? Vajon miért lett...

Újrakezdjük? Vajon miért lett újra ilyen szinten ragaszkodó?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kisfiam márciusban lesz 3 éves, és mintha megint 1 éves lenne.. nélkülem kb levegőt sem tud venni. ahogy kiteszem a lában a szobából, már keres, hogy hol vagyok, a mesét az ölemből nézi, bújik állandóan, mindent szinte csak velem hajlandó csinálni.. ahova megyek, ő is jönni akar.

Imádom őt, és örülök a ragaszkodásának, nehogy most valaki azt írja, hogy mi a fentiekkel a bajom :) csak fura.. mert ezen a szakaszon már átestünk, és teljesen normalizálódott annak az aránya, amennyi időt velem igényelt tölteni és amennyit nélkülem, de most mintha megint elbillent volna a mérleg.. Valaki élt már át hasonlót? Ez esetleg életkori sajátosság? Amúgy trauma nem érte, a környezete, minden változatlan, kiegyensúlyozottan élünk.


2015. dec. 28. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Erdekes! Nalunk most ot eves a fiam es most jott ez elo. Kt eve ovis nincs vele semmi gond. Most pedig gyakran mondja,hogy fel egyedul. Valami boztosan van a hatterben,de meg nem sikerult kideritenem mi az. Volt mar oviban hasonlo hirtelen valtozas es egy ev mulva derult ki mi volt az. Lehet hogy csak megremult attol,hogy elveszit. Halaleset nem tortent? Nem pont a csaladban csak valakitol hallott valamit. Akar egy mese is lhet a ludas. En most arra gyanakszom,de meg nem vagyok benne biztos.
2015. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt haláleset.. azokban a mesékben, amiket néz, azokban sincs.. mindig elmondom neki, hogy itt vagyok, szeretem, mindig szeretni fogom, szóval biztosítom a szeretetemről. Csak fura, hogy ilyen kis mágnes lett :)
2015. dec. 28. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiamnal is volt ilyen idoszak 3 evesen. 1-2 honapig tartott. Valahol olvastam,hogy 3 eves kor korul elojoHET ujra a szeperacios szorongas!
2015. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó, tényleg, most hogy írod.. szeparációs szorongás.. lehet, hogy az lesz az..
2015. dec. 28. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeparacios szorongas...a 6 eves lanyomnal is periodikusan visszater..:-)
2015. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én meg azt hittem egyedül vagyok a problémámmal.két és fél éves a kislányom,mindig egyedül aludt-most kéri hogy maradjak,siránkozik,hogy hol vagyok,az előbb még itt voltam.apát elküldi,csak anya adjon mindent.én vagyok jó.napközben jól eljátszik,csak az alvással van gond.próbáld úgy csinálni,hogy ott vagy,de közben végezd a munkád,beszélj közben hozzá.nem tudom milyen a lakás,ha pl a konyhából rálátsz,akkor mondd,hogy pl megkeverem a levest-és jövök megnézem mit épitettél..stb.esetleg bevonni nem tudod a munkákba?
2015. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, mindig modnom neki, hogy itt vagyok, máris jövök, stb. :) mivel szinte mindig a sarkamban van, akarva-akaratlanul is besegít mindenbe :)
2015. dec. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!