Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, ha a férjem veréssel...

Normális, ha a férjem veréssel akarja nevelni a 6 éves fiunkat?

Figyelt kérdés
Közölte,a gyerek hisztis,nem normális,másképp úgysem lehet normális mederbe terelni.Állítólag őt is verték.Mondtam,miért akarja lelki nyomorékká tenni a gyereket,ő is ilyen lesz majd annak idején a saját gyerekével.Nem érdekli,ő ezt nem tudja elviselni.Jó,vannak a gyereknek is néha érdekes húzásai,de akkor is ő a felnőtt és nem kellene vérben forgó szemmel pofozni a gyereket,meg azt mondani neki,hogy megfojtalak.Vagy én látom furán?Még 2 évet ki kell így bírnom,akkor lépek,akkor leszek anyagilag úgy,hogy külön tudjak menni.
2016. jan. 4. 11:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
37%
Mit nevezel verésnek? Egy idejében elcsattant atyai pofon sztem nem az.
2016. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
2 napon belül 3 pofon,nem kicsi,jó nagy,meg vörösre vert fenék.
2016. jan. 4. 11:33
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha vérben forgó szemmel pofozza az már bőven kimeríti a verés kategóriát. Tényleg meg akarod várni, hogy nagyobb kárt tegyen benne??? Ez nem normális dolog.
2016. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%
Határozottan nem normális. Lépj most, bármi áron! (Én még fel is jelenteném, ha megveri a gyereket, tudod ez is családon belüli erőszak, nemcsak a nőverés!
2016. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ. Ha alapból agresszív a férjed akkor nem normális dolog, de néha jó egykét maflást levágni a gyereknek, máskülönben nagy lesz az arca, és mindent megenged magának.
2016. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nincs senki,ahová elköltözhetnék. egyenlőre a fizum is olyan alacsony,hogy nem élnénk meg belőle.de 2 év múlva duplát keresek,akkor menni fog.
2016. jan. 4. 11:37
 7/34 anonim ***** válasza:
68%

Tudod mit ér el vele? Megmondom. A gyerek is agresszívvá fog válni, illetve megutálja az apját. Ezt éri el vele.

A hisztit nem úgy kell kezelni, hogy megverem a gyereket, hanem hogy rá hagyom, nem foglalkozom vele, vagyis rájön a gyerek, hogy hiába a hiszti, semmit nem ér el vele. És akkor abbahagyja. Illetve következetesnek kell lenni. Ha valamit egyszer nem engedtem meg, akkor legközelebb se fogom.

Ez nehéz, viszont ez az egyetlen, amivel ki lehet "nevelni" egy gyerekből a hisztit. Nem azzal, hogy ütöm-verem. Pláne nem vérben forgó szemekkel.

Amúgy a legjobb nyilván az lenne, ha már most elmennél, de ha nem megoldható, akkor meg ilyenkor fogod és megvéded a gyereket és nem engeded, hogy bántsa. Ez nem egyenlő azzal, hogy kipártolod a gyereket és te megengeded neki, hanem annyi, hogy nem engeded, hogy üsse, de a gyereknek elmagyarázod, hogy amit csinált az rossz volt és nem szabad. Tehát tudatosuljon a gyerekben, hogy mit szabad és mit nem.

2016. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
a gyerekkel mindig megbeszélem,hogy rosszat csinált.de tegnap megmondtam a férjemnek,még egyszer ne merészeljen hozzányúlni.erre gúnyosan megjegyezte,miért,akkor mi lesz.de lehet egyszer elgurul a gyógyszerem,összepakolok és elmegyek.
2016. jan. 4. 11:43
 9/34 anonim ***** válasza:
73%
Azonnal mennék. Baráthoz, rokonhoz, vagy ha az nincs, van anyaszállás, vagy egyházi segítség, bármi.
2016. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
itt ahol én lakok,nincs.mert a munkahelyem nem adhatom fel.
2016. jan. 4. 11:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!