Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most kezdtük az ovit-illetve...

Most kezdtük az ovit-illetve már 8 napja. Egy könnycsepp vagy hiszti nélkűl. Ő mondta, hogy ott szeretne aludni és várja minden reggel az ovit. Rendben van ez?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy minden stimmel a gyerekneveléssel, de most elbizonytalanodtam. Nagyon vártuk, hogy megszülessen, nagyon szeretjük, sosem bántottam, sokat dicsérjük, sokat foglalkoztam vele amíg itthon volt.Kedves, barátságos, jó szívű,nyitott gyerek-mindenkít elbűvöl a közvetlenségével. Nem hiányzom neki? Nem kötődik hozzám? Jobb neki az oviban?
2008. szept. 16. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség,hogy nem hiányzol. Hogyan fogad mikor mész érte?

Egyébként meg jó nevelés erről van szó.

2008. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

most jott el egyszeruen abba a korba, hogy nem eleg az anyai "társaság" neki.

jól nevelted, ezért jól be tudott illeszkedni, szereti

ettől nem szeret téged kevésbé, csak lelkes, ismerkedik mindennel.

ne aggódj emiatt :)

2008. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Örülj neki, hogy nem hisztizik, ez a következetes nevelésnek tudható be. Kedveli a társaságot, és valószínűleg jó ovit is fogtál ki, kedves, szerető óvónénikkel. (Ja és egyébként később is kiborulhat a bili...)De ne aggódj, inkább örülj! Egy óvónéni
2008. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most kezdtük, és ugyanez van. Az első naptól imádja, ma is, amikor jöttünk haza, azt mondta, hogy menjünk már az oviba. Első nap csak fél órát ültem ott, de mivel azonnal elszaladt a gyerekekkel játszani, eljöttem. Persze elköszöntem tőle. Az óvónők szerint ő egy igazi kis óvodás. Mondjuk sejtettem, hogy nem lesz gond, mert nagyon barátkozó típus, szereti a társaságot. :) Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, hanem azt, hogy megérett a közösségi életre, és nagyon tetszik neki. De szeret, és gondolom, ugyanúgy viselkedik veled, ahogy eddig. :) Ügyes kis lurkóink vannak, ez a lényeg, örüljünk neki! :D
2008. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj minden rendben van, és biztosan nagyon jó anyukája vagy a kicsidnek.

Az én nagyobbik fiam mikor bölcsibe került ( két és fél éves volt )1 évig minden reggel sírva maradt ott. A szívem majd szétszakadt annyira fájt ez nekem. Nagyon szenvedtem tőle, sokat sírtam emiatt. Aztán ovis lett és mostmár vidáman megy minden reggel az oviba és az én szívemnek is sokkal könnyebb, hogy úgy hagyom ott, hogy mosolyogva integet, mint mikor azt láttam hogy a csoportszoba közepén állt és keservesen sírt utánam a mackóját szorongatva.

2008. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnyájatoknak a megnyugtató szavakat! Már napok óta rágódtam a helyzeten. Mégegyszer köszönöm!
2008. szept. 16. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!